1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 Aylık Emek

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve regex tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ewt haklısın aslında bu konunun belgeyle antrönörlüklede alakası yok bilgisiz olunca olunuyor.geçen gün biri salona yazıldı.zayıf 20 yaşlarında 2 haftadır body yapıyor.dedim belli zaman sonra sana yiyecekler yetmez 7,8.aydan itibaren ek madde amino protein flan alman gerekebilir dedim.çocuk arkadaşta var alırım dedi.hocaya bir sorayım izin vermezsede alırım dedi.hoca daha vücudun yeni oturmaya başlıyor.şimdi aminoya başlarsan böbreklerde taş olabilir kullanmanı tavsiye etmiyorum.sorumluluk bende değil sen bilirsin dedi.kullanacaksan biraz zaman sonra protein alırsın vs dedi.ewt başka şeyler diyenleride gördüm direk iğne vurduranlar vs.bu arada adresi pm olarak atıyorum.saygılar

2. desci

desci Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara

Tam aksine, güzel bir diyetle asıl o yaştaki gençlerde kas büyümesi çok kuvvetlidir.

İnsanların irileşmek için aldığı hormonlar o yaşlarda doğal olarak salgılanır.Hatta vücut geliştirme 2 kategoriye ayrılır.

1.Teenage BB
    2.Diğerleri için BB

"Teenage" denilen kısım da 20 yaş altı gençler için düşünülür, o yaştaki insanlardaki kas kütlesi kazanımı diğerlerine göre çok daha yüksek olabilir. O yüzden bu büyüme hormonu canavarlarını başka başlık altında incelerler.

3. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    şimdilik çok güzel olmuş tebrikler... umarım okuyorsundur... bir arkadaş sormuş gerçi ama ben hatırlatayım programını paylaşırmısın?

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sanki biz bunları bilmiyoruz Allah aşkına ya..

Benim orada sporcu bilincinden, disiplinden, azimden ve en önemlisi bilgiden bahsettiğim açık.. Herkes anlamış bir sen kalkıp altına açıklama yapıyorsun sanki bilmiyoruz biz..kafa_

Zaten bu yaştaki gelişimi ne kadar övdüğümü ve hormonların nasıl çok olduğunu belirttiğim bir mesajımda önceki sayfalarda mevcut.. Konuyu düzgün okusan böyle mesajlar yazmak zorunda kalmazsın..kafa_

5. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun dostum hımbıl bir halden fit bir hale gelmişin vücuttaki fazlalıkları atmışsın hem ayakların hemde kalbin rahatmıştır kanımca aynen devam, protein ağırlıklı beslen illa kilo alıcam diyede kasma

Sayfayı Paylaş