6 aydır spor yapıyorum ve gelişmedim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Techn9ne111 tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Techn9ne111

Techn9ne111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli abilerim.Ben bu işe gönül vererek başladım.Başlayalı 6 ay oldu.Ama hiç spora başlamayan arkadaşlarımın bile benden 2 kat daha fazla kolu var.Öğrenci olduğumdan tam beslenme yapamıyorum.Onun için whey protein aldım ve antrenman sonrası 1 ölçek alıyorum.Ama gelişmem nerdeyse yok denilecek kadar az.Sporuma düzenli olarak gidiyorum.Ama bu olaylar benim psikolojimi bozmaya başladı.Arkadaşlarım ya da kızlar hiç spor yapmayan arkadaşımı övüyorlar banada ''kaç aydır spora gidiyorsun hani gelişme nerde '' diyorlar bu olay artık benim gerçekten psikolojimi bozdu yaptığım onca emek boşmuş gibi geliyor bana.Gelişmek istiyorum.Boyum 1.82 kilom 73.Değerli hocalarım şu kardeşinizin elinden tutun burdan destek almak bana çok yardımcı olur.Bana göre bi beslenme programı ve bir de püf noktaları öğretirseniz size minnettar kalırım.Artık ben neden gelişmiyorum diye bağıracak noktaya geldim :(

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Protein tozu seni gelistirmez bosa para, onun yerine parani daha verimli seylere harca, ornegin pilav ustu doner, tavuk vs. Suplement olarak creatin oneririm.

I believe in Fitness

tarantino16 bunu beğendi.
  3. TeamTekoTT

TeamTekoTT Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    "2pacist" protein tozlarının boşa olduğunu nereden çıkardın acaba merak ettim doğrusu

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş