55 kiloydum 65 oldum hala zayıfım ama göbek oluştu gibi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tunerboy tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    anlattıklarını bende yasıorum hemde tıpatıp...fakat ben çözdüm az çok..daha dorusu ilerleme katettim..hocalarımın tavsiyelerini sana aktarayım: birincisi diyet; fakat zayıf oldumuz içinde az yiyemeyiz o zamn yağı ve basit karbonhidratları kesicez diğerlerine devam. ikincisi kardio fazla yapamayız gene zayıf hale dönmek istemeyiz o zamn antremandan sonra hergün kısa koşular 5-10 dk. son olarak karın çalışma işi de hergün olmaz çünkü bu sefer kasda gerileme olur dediler haftada iki gün de karın çalışma yeterli olucaktır...bunlar hocalarımın tavsiyeleri..

tunerboy bunu beğendi.
  2. oguzcan344

oguzcan344 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 1 ay öncesine kadar 70 kiloydum 1.80 Boyum var ve 18 yaşındayım.Benı gören akrabalar felan cok zayıfsın diyorlardı bu bende takıntı oldu ve kilo almak icin ne bulduysam yiyorum gunde 4 ekmek yiyordum bu ara kestim tabi :) Ve 77 Kilo oldum 1 ayda tam 7 kilo aldım ancak suan 1 ay onceye göre asırı bir göbeklenme oldu artık gorenler ooo Göbek yapmısız felan diyorlar. Valla ordan kurtulduk buraya yakalandık...

3. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    yağmurdan kaçarken doluya tutulduk :D

Sayfayı Paylaş