55 kiloydum 65 oldum hala zayıfım ama göbek oluştu gibi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tunerboy tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 1.80 boyundayım şu anda 65 kioyum hala zayıfım biliyorum body i 6 aydır yapıyorum başladığımda 55 kiloydum 65 oldum şimdi ama göbek çıktı gibi biraz neden acaba mideye ağarlık versem düzelirmi yorumlarınızı bekliyorum.

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Zayıf olanların yaptığı en büyük hatalardan biri ne bulurlarsa yemeleri. Ne kadar yağlı yiyecekler ve abur cubur varsa yiyorlar sonra ise biraz kilo alınca bu sefer göbek çıktı diye üzülürler. Sanırım sen de onlardan birisin... Kendine hazırladığın diyet ve karın programıyla sorununu çözebilirsin.

Azi ve tunerboy bunu beğendi.
  3. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bana tavsiye edebileceğin mide programı varmı kardeş ?

4. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Her kişi kendi vücudunu daha iyi bilir. Özel eğitmen olmadığın içinde sana özel bir program yazamam fakat tavsiyelerde bulunabilirim. Kas kaybını azaltmadan (Aşırıya kaçmadan) sabahları yapacağın koşu idmanı ve abur-cuburdan uzak durursan karnını istediğin şekle getirsin. Zaten sonra yapacağın karın kası idmanı ile kaslarınıda belirginleştirirsin. Fakat yağ tabakan fazlaysa önce kardiyo ile göbeği eritmen lazım yoksa kasların çıkmaz. Kardiyo yaptıktan sonra, 8 dakkada karın kası, programını yaparsan kasların yavaş yavaş belirginleşmeye başlar. (8 Min Abs Workout diye aratabilirsin) Biraz geliştikten sonra farklı karın kası programları dene.

Herşeyden önce yediklerine dikkat et. Ayrıca yağsız bir şekilde kas almak zordur. Haberin olsun. Forumu biraz araştır, istediğin bilgilere ulaşırsın. Yağlı besinlerden kesinlikle uzak dur... Karın çalıştıktan sonra protein almaya özen göster. Kasların kendine gelsin... Arada bir HIIT yapmayı ihmal etme.

En fazla bu kadar yardım edebilirim. Kolay gelsin.

tunerboy bunu beğendi.
  5. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sanki beni anlatmışsın :) Ben de 53den 65e çıktım..Boyum 1.81..Bende de hafif göbek var..inş. hallederiz thums:

6. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ya karın kaslaarını sıkınca 6 tane baklava çıkıyo ama bırakınca bira göbek oluyo :D

7. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Vücut yağ oranın ne kadar?

tunerboy bunu beğendi.
  8. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    valla başkan vücut yağ oranımı bimiyorum boyum 1.80 kilom 65 yağ oranın düşük diyo hoca !

9. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Sende göbek olması çok ilginç, 180 boy 65 kiloda göbek nasıl oluyor? Benim arkadaş 1.72 60 kiloydu, göbeğim var diye 55 e kadar indi, 70-75 santim beli var kız beli gibi dokunsan kırılacak hala göbeğim var diyor, göbeğin olduğunu sanmıyorum, hafif yağlanma olabilir, 180 boy 65 kiloya diyet falan yapma kilo almaya devam et diyet yaparsan kas namına birşey kalmaz sende kas oranın fazla olmadığı için yağ oranını çok düşüremezsin, yeteri kadar hacim al sonra güzel bir diyetle atarsın yağları, benim tavsiyem 75-80 e kadar kilo almaya devam etmen, kilo alırken de kaliteli bir beslenme programı çıkar ne bulursan yeme :D , forumu gezip kendine hacim dönemi beslenme programı çıkarabilirsin, kaliteli bir beslenmeyle hacim alırsan üst taraf genişleyeceği için bel bölgende hafif yağlanma dikkat çekmez

Son düzenleme: 22 Mayıs 2012
  10. Escobarrr

Escobarrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhba kilo almak istiyorum zayıfım diye spor yapma isteğimde yok bana sağlıksızda olsa kısa zaman içinde kilo aldırıcak bi fikriniz varmı hayvan gibi ymek yiyip kilo alamamaktan pes edicem artık boy:1.84 kilo 63 yaş:18

11. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    peki gainer kullanmamı tavsiye edermisin şu anda optimum whey kullanıyorum . ?

12. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    gainer lar gördüğüm en gereksiz supplemetler.gainerla böbreklerini yoracağına aynı etkiyi doğal beslenerek de görebilirsin.gainer a vereceğin parayı whey,kazein veya amino asite ver derim

13. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Neden whey yormazmı mideyi ?

14. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Kilo alirken gobegn yaglanmasi normal. Midenin alt tarafindan bahsediyosun muhtemelen cunku yer cekiminden dolayi hersey orda birikiyo zor eritiliyo. Fazla bi gobegin olmadigi icin duzenli mide calisip kilo almya dewam etmelisin bence. Hem kilo alip hem mide yapmk yani yagsiz kas olarak almak cok zor.

15. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    abi yanımda olsan vallaha elini öperdim tam olarak ne demek istediğimi anladın mide programıyle erite bilrimiyim ama zaten fazla yok yemek yediğimde falan çıkıyo 2 saat falan sonra iniyo ama eskisi gibi düm düz dei tabikide yani sıkı bi mide programıyla erir dimi ?

NoPainNoGain! bunu beğendi.
  16. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Yag bölgesel olarak verilmez komple verilir sadece mide calisarak veremezsin tabiki ama miden sıklasır. Zaten fazla bi yaglanma olmadigindan bahsettigin icin biraz kardiyo biraz mide calismasiyla halledebilirsin diye dusunuyorum. Diyet yapmanda gerek yaglanmamk icin ama kiloda alman gerek cok zor bunu yapmak. Hem alcaksin hem yaglanmicaksin duzgun bi diyete saglam kardiyo ve calismaya ihtiyac var bole durumda. Benm tavsiyem once almak istedgn kiloyu al alirknde mide calismaya dewam et diger antrenmanlrnla beraber sonra hedefine ulasinca definasyona girersin simdilik pek problem etme gobegi tabi mide calismaya skstrmaya dewam et.

tunerboy bunu beğendi.
  17. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekür ederm abi dediği9n aynısını yapıcam peki ne kadar süre koşu yapmamı tavsiye edersin .

18. Gangstar

Gangstar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Benim 2.ayım bitti.55kg dum 61kg yum şuan.Bende yemek yedikten sonra göbeğim şişiyor sonra düzeliyor tabi.

19. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    1 ayda minimum 2 kilo alıyorum gainer kullanmamı tavsiye edermisiniz arkadaşlar ?

20. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    İmkanin varsa 30 dk 45 dk sabahlari jog atabilirsin siteyi bi takip et istersen degerli hocalarimizin tavsiyelerini bir oku.

Sayfayı Paylaş