47 yas, uzun bir aradan sonra

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hkb tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

47 yas icin nasil buluyorsunuz

Anketin kapanma tarihi 26 Ekim 2014.
  1. basarili

oy sayısı 11
    64,7%
  2. basarisiz

oy sayısı 2
    11,8%
  3. idare eder...

oy sayısı 4
    23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. hkb

hkb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Aslinda 2008 den beri bu forumda cesitli basliklarim olmustu,ataberkim nickname adi ile ...Uzun bir zaman forum da yer alamadim ve sifre problemimden dolayi yeni isimle son halimi paylasmak istedim.....
    https://www.bodyforumtr.com/threads/2-yillik-calismam-43-yas.29949/ asagidaki link bana ait olan ataberkim nicknamedir...Son resimde ki halimden hastalik ve duzensizlikden dolayi eser kalmamisti... Tam istedigim forma gelmisen 88 kilonun ustune ciktim...Haziran ayindan itibaren ciddi bir calismanin fotorafini ekliyorum.....herkese kolay gelsin...
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Eylül 2014 ---
    An itibari ile 78 kiloyum..

Ekli Dosyalar:

thyateira bunu beğendi.
  2. hkb

hkb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    YtWZqBBlcXpAKTUsiZqXqSNdoiCHglnKlALm-610xh.jpg 10629703_10152716239329214_341471606025178097_n.jpg

basarisiz veya idare eder diyen forumcular neden bu goruste olduklarini yazarlarsa yanlisi da anlariz belki... tskler...

leftyboarder, alvel ve torifonta bunu beğendi.
  3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Abi bu yaşa göre gelişim gayet iyi spor hayatında başarılar dilerim

hkb ve #hkb bunu beğendi.
  4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Sporun yasi olmaz..vucut iyi duruyor..biraz kollar ve omuzlar gelisirse daha guzel olur..bu haliylede iyi ne beklediginize bagli...basarilar..

hkb ve #hkb bunu beğendi.
  5. #hkb

#hkb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    New York, New York
    % 25 yag oranindan % 14 lere geldim... Cut olayi bittikten sonra insallah biraz daha hacim istiyorum...Tskler...

6. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    yağ oranı azaldıktan sonra iyi olmuş vücudun üst bölümü şuan bile göze hitap ediyor :) dahada hacimlenirse daha iyi olur tabi

7. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Yaşınıza göre cildiniz oldukça genç duruyor bir sırrı var mı bunun :) eksik gördüğüm yerler trapez ve kollar.

8. hkb

hkb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkurler...% 10 a kadar dusebilirsem ondan sonra biraz daha hacim istiyorum...Fotorafta makine ile degil, telefonla cekilmis bir fotorafdir...Birazcik daha iyi duruyor diyebilirim vucudum.Ayni anda diger sorulara da cevap veriyim..Trapez gercekden hic sevmedigim bir bolge, zaten olan da yuzme sonucunda meydana cikan kas....Cilt konusuna gelince bu yasima kadar sigara icmedim...( icki zaten 50 yil da bir belki ) sigara zaten icten gotururken, cildinde bir numarali dusmani....Coconatli sabun kullaniyorum her zaman onun da etkisi var sanirim....Zaten her zaman yasitlarimdan kucuk durmusumdur... 43 yasimdaki fotorafim bir bilgi verir sanirim.... Herkese kolay gelsin.....

Ekli Dosyalar:

9. hkb

hkb Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    88 kilonun biraz ustunden baslayan cut olayini bu gun soguklarin iyice artmasi ile birakiyorum...77 kilo ya ve % 10( Telefon app ustunden tek tek olcerek hesapladim ve 8 gibi bir oran cikti ama , yanlislik payi olabilir diye % 10 alti yaziyorum ) un altina dustu yag oranim...11 kilo ve % 14 yag orani degisimi soz konusu...Bir kac haftadan sonra protein ve kalori miktarimi yavas yavas artirarak ciddi bir calismaya basliyacagim...Amacim biraz daha hacim kazanmak... Begenen , begenmeyen , basarisiz bulan herkese kolay gelsin...Sevgiler...

10. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    çok iyi... 32 yaşındayım. spordan beklentin nedir diye sorduklarında, öncelikle sağlık, ikinci olarak 40lı 50 li yaşlara geldiğimde, yağsız,genç, dinç bir duruş istediğimi söylüyorum.yani hedefim 15-20 yıl sonrası... işte tam da sizinki gibi. gerçi ben cüneyt arkın vücudu istiyorum ama :) 47 yaşımda sen gibi olmak beni yeterince memnun eder. helal olsun.

#hkb bunu beğendi.
  11. thyateira

thyateira Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    abi gayet başarıl antremanlarn Üst göğüs odaklı olsun 3 haftada düşük karbonhidrat dieti yap derim omuzlar gayet iyi bel dahada incelirse dahada iyi olur

12. #hkb

#hkb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    New York, New York
    Tesekkurler. Ocak ayi itibari ile yeni bir programa baslayarak yaza tam iyi bir sekilde girmeyi planliyorum...

thyateira bunu beğendi.
  13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

#hkb bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş