4 Aylık MacFit

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve drakex4141 tarafından 20 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. drakex4141

drakex4141 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba evde sporumu yapıyorum şınav,burpees,mekik,ve 2x2kg lık ağırlıklarım var bunları bazen üst üste koyup 4kg yapıyorum değişimli olarak kollara.Şimdi okul bittikten hemen sonra Macfit'e yazılmayı düşünüyorum 4 aylık bir süreçte güzel bir beslenme ve sıkı bir antrenman ile gözle görünür bir değişim olur mu vücutta ? Teşekkürler.

2. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Düzgün bir program uygulayıp, beslenme ve dinlenmene dikkat edip düzenli gidersen sonuç alırsın.
    Tabi ki gözle görülür bir fark olacaktır ancak 4 ay kısa bir süreç öyle aşırı bir fark bekleme.

3. Oğuzhan Hüseyinoğlu

Oğuzhan Hüseyinoğlu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul Bahçeşehir
    4 ayda Hullk olamazsın ama doğru çalışma ile gözle görüşür fark olur ama 4 ay sonra bırakınca gerileme olur kısa süreli spor yapılmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. drakex4141

drakex4141 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kısa süreli yapmayacağım zaten şu an için haziranda 4 aylık salon için bir ücret olacak elimde en azından ilk 4 aylığı garantiye alacağım sonra işe gireceğim bir yandan 2018 ygs hazırlanacağım işin teferruat kısmı işe girip süreyi arttırmayı düşünüyorum zaten teşekkür ederim.
    Anladım çok teşekkür ederim.

5. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Saçma sorular sormayın. 4 ay gitsem ne olur falan filan. Sen daha gitmemişsin nerden bilelim biz senin vücudunu. Ya da beslenmeni. Gözünü seveyim burda kimse müneccim değil. Yaptıgın spor da gördüğüm adamlar 2 3 yıldır yapıyor. Sen 4 ayda öyle mi olcan. Bi git işine ya. Gözünü seveyim. Nasıl beslenmeliyim ya da ne yapmam gerekiyor demen gerekiyor. Bunlarda üstlerde var. Lütfen boş sorular sormayın.

6. drakex4141

drakex4141 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Siz insanlara ukala davranarak mi cevap veriyorsunuz? Bu davranisinizi kiniyorum. Ben sadece 4 ayda sıkı antrenman ve duzenli beslenme ile vucutta gozle gorulur bir sekil olusur mu diye soruyorum bence siz yanlis okudunuz. Ben orada 4 ayda dwayne johnson olabilir miyim demedim. Bu sporda cok profesyonel olmadigim icin uzun sure yapan kisilere danismak istedim sadece. Üslubunuzu degistirdikten sonra gorusmek uzere..

7. Trapped

Trapped Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Spor aylik degil ômurluktur,4 ay gittin sonra ?

8. drakex4141

drakex4141 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    4 Aylık süreç içerisinde liseden mezun olacağım için işe girip paramı kazanıp yıllık üyeliğe geçmeyi planlıyorum.Benim babam zamanında boksördü genlerden gelme bir spor tutkusu var bende. Spor bir çok şeyden önemlidir benim için.

9. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    4 ay da senin kimse ne olup ne olmayacağını bilemez. Biz senin beslenmeni bilmiyoruz, antrenmanları nasıl yaptığını ve ya yapacağını bilmiyoruz? nasıl dinleneceğini biliyoruz? böyle boş sorularda zaman kaybedeceğinize gidin ne yapsam daha iyi gelişirim onu okuyun!

10. drakex4141

drakex4141 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hala ukala cevaplar.. Kendini bir beğenmişlikler neyse güzel kardeşim seninle tartışmaya girmeyeceğim. Terbiye kelimesini araştırıp gelirsen sevinirim. İyi günler.

Sayfayı Paylaş