4 Aylık Kol Görüntüm Sizce Nasıl???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve stilem tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    4 Aydır Vücut Geliştirmeye Gidiyorum Sadece Kolumu Çekti. İlk Fotoğrafta 1.5 Aylık, 2. ve 3. fotoğraf 4 ay sonraki çektiğim fotoğraf.
    Sizce Nasıl Olmuş???Ben Pek Kararsızım Gelişmediği Açısından Ayriyeten 1.77 Boy 80 Kiloyum Yağ Oranım Biraz Fazla Olabilir
    13245325_10208232684488162_4995970685322225883_n.jpg

2. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumlayacak yokmu :/

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    4 aylık bi iş değil bu yol ölçü almışmıydın ilk başta? :) 2-3 cm oynamış gibi,bb nin ilk 3-4 ayında çok sağlam kütle kazanırsın vücut ilk defa tanıştığı için.

4. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    kol ölçüsü almadım fakat kötü değilmi?ben yeterli bulmuyorum bazıları diyor çok kalın mezroyla ölçüyorum az çıkıyor
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2016 ---
    Definasyona girmelimiyim 1.77 boy 81 kiloyum yağ oranımı azaltıp kaslarımı daha net belli etmek istiyorum ve eğer gireceksem definasyonda ne yapmalıyım mesela 5dakika koşarım ağırlık çalışırım definasyona girdiğimde ağırlık çalışıp 1saat kardiyomu yapmalıyım

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Definasyonla bulk ı ayıran tek şey öğünlerdir,salonda yine aynı çalışsanda fark etmez.Bence bulk devam etmelisin daha 4 ay olmuş hacmin çok az.Definasyona girdiğinde carbı tek öğüne düşürceksin (ant öncesi) şeker kesiceksin tuz kesiceksin,günde 5 öğün protein alımına devam ediceksin.

6. stilem

stilem Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    iyimi 4 aya göre sence ve bulk yapacaksam kaç kilo olana kadar devam edeceğim bulk yaparken mesela günde kaç ekmek yemem yeterli olacak şuan günde yarım ekmek yiyorum şeker,tuz,çay gazlı içecekleri içmiyorum.Okul Olduğundan Düzgün Beslenemiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2016 ---
    Şuan Okula Giderken sabah 7 Çeyrek Ekmeğe Çikolata,Peynir,Reçel Yiyorum.Öğle Arası 1 De,1 Ekmek Tavuk Döner, 5 te Spor Salonunda Oluyorum Akşam 7 ila 7.30 arası 250 Gram Tavuk Göğsü.Akşam Yemeği Olarakta Karnım Çok Açsa Ne piştiyse Ondan yiyorum
    Haftada Pazartesi-Perşembe,Cumartesi Biceps Çalışıyorum

Son düzenleme: 22 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş