3 Ay Surecek Olan Yag Yakim Gunlugum

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve rockallen tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Evet Arkadaslar 6 Gundur Spora Gitmiyorum , Diyetide Bozdum Bu Sure Zarfinda . Vucudu Asiri Yormusum Sanirsam Doktor Öyle Dedi . OxyEliteyi Bir Sureligine Birakiyorum . Metabolizmam Duzelene Kadar . Yarin Tekrar Basliyorum Spora , Ama Bu Sefer Hiit Kardio Ve Antreman Gunlerini Ayni Gune Koymicam . Bir Gun Hiit Bir Gun Antreman Seklinde Olacak . Gelismeleri Sizinle Paylasirim.

pares bunu beğendi.
  2. aridata85

aridata85 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadasim bende bu siteye yeni yeni girmeye basladim. Ayni senin gibi boyum ve kilom var bende bodybuilding sporunu 4 aydir yapiyorum ama ne kilo aldim ne de kilo verdim. Bende Yarindan itibaren diyete giriyorum bakalim ne olacak artik hayirlisi. Konun tam bana göre takipcilerindenim.

rockallen bunu beğendi.
  3. pares

pares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    İstanbul
    slm rockallen bu arada kesinlikle izlemiş olduğun yol süper ama kısa sürede fazla kilo vermenin sonucu olarak, vücutta yorgunluk ve isteksiklikler belirmiş ama programını çok beğendim. Devamını diliyorum, kal sağlıcakla....

rockallen bunu beğendi.
  4. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Bugunden Ihtibaren Tekrar Spora Baslamis Bulunuyorum . 1 Hafta Sonra Turkiyeye Gidecegim Icin Salon Kaydini Yenilemedim , Para Israfini Önlemek Icin . Geri Döndugumde Tekrar Yazilacagim . Bu Ara Kardioyu Ve Agirlik Calisasini Su Anda Evde Yapiyorum Saloa Yazilana Kadar . Kardio Programini ise Nike Training Iphone Uygulamasindan Yapiyorum . Gercekten Hiitin Hakkini Veriyor . Iphonu Olan Herkese Öneririm . Agirlik Calismasini Elimde Olan Agirliklar Ile Idare Etmeye Calisacagim . Bu Arada Multivitamine Basladim Hergun Bir Tablet Olarak Tuketiyorum Gercekten Etkisini Göruyorum .

Sayfayı Paylaş