1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2ay önce ve 2 ay sonra (anapolon+sustanonfarkı)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DinamiC tarafından 16 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güzel insan steroid i bırakalı 3 hafta felan oldu bu bir.
    Zaten senin dediklerini arkadaşlar onlarca kez dedi bu iki.
    Steroidi bırakıp,gıdaya,tavuğa,makarnaya yöneldiğimi zaten yazmıştım ne diye öyle yazdın?
    Adminler "steroid muhabbetini steroid bölümünde yapın,yorum yapacaksanız resim hakkında yapın" dedi...
    Yazılan yazıları okumadan sadece resime bakıp topic i açalıda bir ayı geçmiş bu muhabbetler bitmiş topic asağılara inmiş pas tutmuş sen gene steroid hakkında saçmalamış olmasan da defalarca yazılan ve artık söz konusu dahi olmayan yazıları yazarak saçmalığa yakın birşeyler yapmıssın.Resimlere baktıktan sonra da şöyle yapılan yorumlara da bir göz atsaydın eğer, ikimiz içinde iyi olacaktı.
    Benim de sana tavsiyem: Gereksiz yorumlardan kaçınmanı ve Sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmamanı öneriyorum.

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    PUMP Forever.

Mesajin silindi,

Dini konulari lütfen özelden tartisalim.

/Despo

3. baha

baha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

amacim yardimci olmakti , kalbini kirmak, uzmek ya da kucuk dusurmek degil. post cycle theraphy (kur sonrasi terapi) hakkinda hicbi bilgin var mi, hocalarin sana erbezlerinin eski saglikli fonksiyonuna kavusmasi ve tiroid bezinin salgilarinin normale donmesi icin kullandigin testosterone esterine gore belli bi sure sonra (sustanon icin 18) clomid ve tamoxifen kullanman gerektigini soylediler mi ? Fevri cevaplar vermek isin en kolay kismi. Sana yardimci olmaya calisan birine gereksiz yorum yapiyorsun, yorum yapmis olmak icin yorum yapmamani oneriyorum diyebilmene cok sasirdim.
    kendine iyi bak, insallah kendine zarar vermezsin, iyi antrenmanlar.

castorpollux bunu beğendi.
  4. Bloodlust

Bloodlust Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
  5. musclemasculen

musclemasculen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesajiniz Silindi.
    Bu size Ilk Uyaridir.

/Yönetim

6. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    slm

arkadaşlar adamın göğüslerini dikkat etmedinizmi Jinekomasti resmen var birde sırtına dikkatli bakın beyaz sivilce sanırım bence bu sahıs hala steroide devam ediyor gibime geliyor 3 ayda bu vucut bence cok iyi de değil ik resimlerini görmedim açılmıyor çünkü

7. serdar1980

serdar1980 Guest

Jinekomasti başlangıcı var. Birde bu arkadaş pek sıkı idman yapmadan gelişme sağlamaya çalışıyor gibi. Ama onca şeye rağmen az gelişme kaydetmiş.

8. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, şimdi dikkatli baktım gögüslerde problem var.

9. akdag44

akdag44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY
    ARKDAŞALAR BU KUR MU KÜR MÜ NE BEN BİLMİYORUM HİÇ DUYMADIM WALLA.BİZİM MEMLEKETTE BODY FAZLA GELİŞMEMİŞ BİZDE MAHRUN KALIYORUZ BÖYLE ŞEYLERDEN PROTEİN VE CREATİN KULLANIYORUM.114 AYDIR BODY YAPIYORUM.BENİM DE GELİŞME SORUNUM VAR KASLAR GELİŞMİYOR.ACABA KUR MU KÜR MÜ YAPSAM BENDE Bİ GELİŞME OLUR MU?DEDİNİZ YA 6 AY YADA 1 SENEYİ GEÇMEDEN YAPMAYIN BEN YAPAYIM MI YOKSA YAPMAYAYIM MI.TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.

10. akdag44

akdag44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY
    14 AYDIR BODY YAPIYORUM.YANLIŞ YAZAMIŞIM. :D

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Baştan beri yanlış yazıyorsun :D

forumda büyük harfle yazmayınız

Bozo-Baku bunu beğendi.
  12. goldtrapper

goldtrapper Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KUYUMCU
    Yer:
    İST
    sevgli arkadaslar en 3 yıldırbadı yapıyorum suplementlerı hemen hemen hepsın bır arda kullandım ama arkadas kadar etkı goremedım sımdı bende baslıyorum metan sustanon ve anapolana artı suplementler hemen aklıonıza gelebılecek butun suplementler sızce asırımı yukleme olacak hepsını bır arada kullanmam sızce fazlama ancak kurun suresını 1 ay olarak belırledık hocamla bu konuda dusuncelerınız nedır

13. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Yok be neden fazla olsun hem yaşayıpda ne yapacaksın sanki altında Ferrari Enzo mu var al gitsin :lol: :lol: :lol:

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    meşakkatli bir yol....

sevgili arkadaşlar bodybuilding çok meşakkatli bir yoldur. bu yola başlayan herkesin bunu bilmesi ve ona göre yola çıkması gerekir. bende iyi kötü bu sporu zaman zaman ara versemde yaklaşık olarak 1.5 yıl ara vermeden düzenli yapmaya çalışıyorum. şuan izmir buca da ikamet ediyorum. bu spor için kullandığım salon belediyeye ait (hasanağa bahçesi içerisindeki belediyenin salonu) ve bu salonda yaşları 72 ve 62 olan iki ihtiyar delikenlı, ikisi de kardeş, hergün aksatmadan bizimle birlikte antrenman yapıyorlar. bunlardan 62 yaşında olan eryetiş kurtaral ile birlikte 70 li yıllarda müsabakalara katılan orhan abi dir. ö dönemde herhangi bir kür olayına girmeden 48 cm kola sahip olmuş bu abimizin şuanki kol ölçüsi 45 cm. yani doğal olarak bu sporu yaptığını söyleyen bu insan doğal olarak fazla ölçü kaybetmemiş. ve kendisi ile yaptığımız sohbetlerde kür olayının gereksiz olduğunu bu sporun bir hayat felsefesi olması gerektiği ve sabredilirse muhakkak vucudun maksimum seviyeye gelebileceiğini belirtmektedir. bunun yanı sıra suplementlerin bu konuda doğru ve yerinde kullanıldığında kişiye yardımcı olacağını da belirtmektedir. bakıyorum arkadaşlar 1 yıl içinde spor yapıyorum diyerek normal spor yapmayan insanların yıllar boyu kendilerine vermeyeceklaei zararları veriyorlar. spor sağlık için güzel bir fizik ve kendine güven için yapılmalı. kür olayı basit bir olay değil. kür yapacak kişinin bi defa maddi durumunun çok iyi olması gerekir. sorarım sizlere, sırf steroit alarak ne kadar kas yapabilrsiniz. steroit alındığı dönemde vucudun çok fazla proteine ihtiyacı olmaz mı. bina inşa edilirken tuğlaya ihtiyaç var vucudun tuğlaları da proteindir. siz on tane işçiye iş verin ama bu işçilere binayı yapabilecekleri tuğlaları yeterince vermeyin. ne olacak bu işçiler 10 gün çalıştı diyelim elinizde yeterince tuğla yoksa binanız bitmez işler yarım kalır. benim gördüğüm arkadaşlar suplementler pahalı diye kür olayına giriyor. suplement alamıyorsan kür niye veya yeterince beslenemiyorsan. bu ilaçlar vucudunda protein üretmiyorlarki, sadece hormon düzeyini etkiliyorlar vs. iyi beslenin, düzenli spor yapın. suplement kullanın eminim belli bir düzeye gelebilirsiniz. kür olayından belli bir alt yapıya sahip olana kadar ve elinizde paranız olduğunda girmek isteyen olursa girebilir. ama bu iş öğrenci ve baba parası yerken olmaz. ben ve eşim çalışıyor olmamıza ve çoluk çocuk olmamasına rağmen aldığım suplementleri de ince eleyip sık dokuyarak alıyorum. cebinize ve kendinize zarar vermeyin lütfen. bu yazdıklarım genel olarak algılanmalı. kimse hedefte değil. bilinçli ve sağlıklı spor yapılabilmesi için.....teşekkürler....

Bozo-Baku, GaijinRocker ve castorpollux bunu beğendi.
  15. madman

madman Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar birisi kezzap kas yapiyo dese alip icersiniz yani sizleri ilerleyen yaslarda görürüm o zamanda yazarsiniz artik sustanon gencligimde ve simdi diye allah akil fikir versin

16. THE WRIST

THE WRIST Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arkadaşımızın durumu üzülerek söyliyorumki temel fıkralarını aratmıycak nitelikte.sana kim akıl verdi bilmiyorum ama susta bulamayıp prima oluyosun,yumurtayı kesip patates yiyorsun.tamamen elmalarla armutları karıştırmışşın.ayrıca anapolonun sana verdigi geçiçi güce aldanma,kestiğin anda yarıya inicek.anapolon sayesinde aldığın kilonun yarısı su bunuda unutma.bu yaptığın bilinçsiz kürlerin astarı yüzünden pahalıya patlıyca dikkat et.

17. madmax

madmax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    mersin
    Steroidlere girmen baştan yanlış zaten.Ancak naturel olarak çalışarak ( buna supplementler dahil ) biyere gelen sporcular bahsettiğin kürlere giriyor.Onların yaptığıda yanlışya neyse.Seni hocan bilgilendirerek bu yola teşvik etmiş.Steroidlerin bu kadar yaygın olarak kullanımını ben geçmiş dönem federasyon yöneticilerine bağlıyorum.Bu güne kadar bir web sayfamız dahi yoktu,bilgilendirme çalışmaları yapmıyorlardı.Ankara dan durumu idare ediyor ortamıda gözünü para hırsı bürüyen,sporcunun sağlığına aldırış etmeyen sözde hocalara bırakıyorlardı ve sonunda 2 yıl faaliyetleri men edilen bi federasyon.Yeni federasyonun geçmişte yapılan hataları yapmayacağına inanıyorum.Senin durumuna gelince steroidi bıraktığında beslenmene önem verirsen çok fazla bişey kaybetmezsin.Uzun süre kullanarak iri bir vücuda sahip olanlarda daha fazla gerileme olur.Naturel çalış geç olsun sağlığını tehlikeye atmana gerek yok...

18. Vadi

Vadi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    insaat sektoru
    Yer:
    fransa
    Sevgili Kardeşim...

Kime sorsam "nasıl yaptın" diye "natürel abi" diyor sen en azından delikanlı gibi açık açık doğru ama yalnış herşeyini anattın. Bu cesaret isteyen birşey. Ben hemen hemen 4 senedir çalışıyorum. Eminim ki senden daha da zayıftım. Ve defalarca bu tip ilaçlara baş vurmayı denedim, çünkü ben de senin gibi zayıflıktan ve yıllardır çalışmama rağmen gelişememekten şikayetçiyim, ki çok sağlam besleniyorum. Hatta seni görünce hala bu sahte rüyaları vaad eden sihirli haplara karşı iştahım kabarıyor. Ama sen sen ol daha bu gencecik yaşında bu tuzağa düşme. Sen bir kere çok avantajlısın düzgün bir iskelet yapın var. Beline göre omuz genişliğin bence çok iyi. Arkadaşlara katılıyorum doğal beslenme ile zaman içerisinde kalıcı bir kiloya kavuşabilirsin. Çünkü ben başladığımdan beri 20'den fazla kilo aldıysam iddaa ediyorum herkes alabilir !!!
    Ki ben 30 yaşındayım! Sevgili kardeşim senin büyük bir avantajın var çok gençsin. Bu yaşlardaki sporcular daha çabuk ölçü alırlar. Ve eminim ki benim yaşıma geldiğinde müthiş bir seviyede olacaksın. Arkadaşların yazdıklarını lütfen kötü algılama çünkü onlar da benim gibi bu duruma üzülmüşler belli. Buradan sana sayfalar dolusu mesajlar gelmiş sırf senin iyiliğin için. Sırf sen doğal yollardan daha iyiye sahip olman için.
    Dediğim gibi bende bu cazibeye az daha kapılıyordum ve sağolsun arkadaşlarım bunu engelledi.
    Başta bende senin gibi onlara kızıyordum ama etrafımda kullananları görünce ne kadar yalnış düşündüğümü anladım. Bunlar tabii benim kişisel düşüncelerimdir, hak verirsin vermezsin bu senin kararın sonuçta...
    Sevgili kardeşim sana sıhatli ve başarı dolu bir hayat diliyorum...

19. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    siz hala bunu mu konusuyorsunuz :lol: :lol: :lol: pes :lol: kür yapmis sonucta adam öldürmemis :roll:

20. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Munzer kürü yapmadı herhalde ölmez ama, sonuçta bilinçsiz bir kür vücudunu yıpratır, ileride görür zararlarını. Ben de yağlarımı yaktıktan sonra kür yapacağım ama, supplementini beslenmesini terapisini de yapacağım. Yaptığımda da 1 yılım dolmuş olacak.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş