2 Years Body Transformation 55 kg - 82 kg

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bkalayci tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. bkalayci

bkalayci Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Certified Personal Trainer &Certified Sports Nutri
    Yer:
    Istanbul
    Biz global çalisiyoruz :)

2. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Aferin de şunu okusaydın.

4.2 Forum Dili Türkçedir.
    Forum dili Türkçedir. Konu başlıklarınızda ya da mesajlarınızda Türkçe karşılığını bulamadığınız kelimeler dışında yabancı dilde kelimeler kullanmayınız.

3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Dogal diyip milleti kandirmaya gerek yok onceki mesajlarinda deca testo kurunde oldugunu yazmissin ki bu sadece gorunen kismi.ayrica son resimde kolda photoshop oynama var.gelisime gelirsek 2 yil icin guzel vucut steroid olup olmamasi beni ilgilendirmez ama burda yalan soyleyerek veya resme photoshop yapip kimseyi kandiramassin;)

4. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Estetik olarak çok iyi görünüyorsun hocam hele şu son fotografta bacaklarda çok iyi sanki kol fazla bi baskın diğer yerlere göre göğüslerde gayet iyi.

5. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Steroid kullanmaktan utanıyorsan niye kullanıyorsun ? Kullanıyorsan niye inkar ediyorsun ? Tuhaf :)

6. FrankZane34

FrankZane34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Spor Eğitmeni
    Yer:
    İstanbul
    Son resimdeki kola bende yeni dikkat ettim shoplanmış:)..Vücut güzel yolun açık olsun.Tebrikler.

7. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    İster roid olsun olmasın ben gelisime bakarım ama arkadas doğru diyor kimseyi kandırmaya hakkınız yok. Aptal yerine koyamazsınız. Modlardan konunun silinmesini ve ceza almanızı rica ederim.

DEXONİA bunu beğendi.
  8. bkalayci

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Benim guzel memleketim ah ah... Su spora verilen degeri gosteriyo butun yazdiklariniz.. O yuzden geriden geliyo Tr. Turkiye birincisi olan abilerimiz hakkettikleri paralari alamiyolar neyse hepiniz sagolun konuya kilit geliceksede gelsin problem degil yok shopmus oymus buymus ne soyliyim ki

9. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Sen burdaki insanlari gerizekali sandin heralde?Bir sey soylemene gerek yok her sey ortada zaten:Dhadi ilaci anladik millet kotu gozle bakiyor soylemek istemiyorsunda resme photoshop yapmandaki amac ne?

Son düzenleme: 12 Temmuz 2013
  10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123

O mesajı burayada kopyala yapıştır yapabilirmisin veya link?

11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Telefondayim uye profili mesajlarindan kendinde bulabilirsin bir dkni almaz.

12. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    boksbody bunu beğendi.
  13. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Bende telddyim teşekkürler venge
    Bir insan başkalarını kandırabilir ama kendini nasıl kandırır?

Doğal demesen eminim kimse kızmazdı helal olsun derdi
    Yalan çok kötüdür

14. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bi bitmediniz arkadaş

ne bu kandırıkcılardan çektiğimiz

15. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Rica ederim.Aslında komik olan foyası ortaya çıkınca memleketin sporla ilişkisinden girip , Türkiye birincilerinin parasından çıkması :) Özür dile sus işte.

boksbody bunu beğendi.
  16. bkalayci

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Mesele milleti kandirmak degil, bizim ulkemizde steroid mantigini kavrayamamis kimse basinca sisiyosun saniyolar , kimse bilmiyoki gunde yedigin 1 kilo eti sormuyo kimse hani anladin mi herkes istemezmi kullandigi zaman rahatlikla soylebilmek ama bana gelipte yuz yuze sen kesin protein kullamiyosun diyolar simdi ben ne diyim o adama. Ayrica genc arkadaslarin sadece steroide sevklendirmemk icin gerek duymadim.

17. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Keşke doğal olsaydı idolüm diyebilirdim ama steroid girince araya motivasyon kalmadı ..

18. bkalayci

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Kardesim emin ol turkiye'de bazi seyleri yapmak hele sporu cok zor sirf kirmizi ete verdigim para aylik 400-500 tl arasinda degisiyo ayrica ben musabik sporcuyum mecbur yani anliycagin Turkiye'de bazi seylere on yargi cok bilincsizde yapiliyo cogu sey. Bilincli sekilde yapildigi zaman emin ol ictigin sigaradan daha zararsiz oluyo bazi seyler..

19. wing chun

wing chun Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    Söyleyeceklerimi maddelersem daha net olur sanırım.

1- Vücut öyle yada böyle çok güzel.Tebrik etmek lazım. Steroid de olsa synthol gibi nodül değil sonuçta, modellik yapacak seviyede neredeyse.

2- Burada bırak steroidi, protein tozunu kullanmayan ve acaba bu şekilde ne kadar gider diye aklında soru işareti olan insanlar var, bu insanlar bu sayfada paylaşılan fotoğraflarla motive olmak istiyorlar. Şimdi sen ilk başta tamamen doğal diye kocaman bir yalan söyleyip, hemen peşine pişti olunca yukarıda görüldüğü gibi insanların motivasyon kaybına sebep oluyorsun. Burada kimsenin şevkini kırmaya, egolarını tatmin etmek için türlü şekillere girmeye, ah memleketim vah memleketim demeye gerek yok.

3- Gençleri steroide özendirmemeni büyük bir saygıyla karşılar ve takdir eder"dim", eğer doğal olmadığını ama kullandıklarını öğrenmek isteyenlere bunu sadece özelden söyleyeceğini veya hiç söylemek istemediğini, sadece eksiklerini öğrenmek için resimlerini paylaştığını en başta babalar gibi belirtseydin.Ama sen düpedüz ego tatmini için milleti kandırıyorsun.

4- Fotoşop olayı da ego tatmininin çok daha sevimsiz bir raddesi. Ben dikkat ettim, var gibi gelmedi, işi bilenler daha iyi anlar tabi. Buna fazla değinmeye gerek yok bu yüzden, umarım yoktur.

5- Milliyetçi biri değilimdir, fakat başlığı ingilizce atmak gibi özentilikler gayet sevimsiz, güzelim türkçe dururken gerek yok.

6- Bunu bu kadar uzatmamın sebebi bu tür olayların ilk defa yaşanmıyor olması. Genelde bunları ayrı ayrı görürdük ama arkadaş voltranı oluşturmuş sağolsun. Üye olurken okuduğum kadarıyla arkadaş ceza almalı ve konu kitlenmeli sanırım yukarıda belirtildiği gibi. Saygılar.

Ayrıca motivasyon kaybına gerek yok, kolları yakalayamasanız da 2 senede ektomorfların doğal bir şekilde gayet güzel yerlere geldiğini de gördük. cmrsmr ek besini bile bir buçuk yıl üzerine alarak çok da güzel bir yere gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Çalışınca herşey oluyor, ben de buna inanarak devam ediyorum. :)

Pulbiber072 bunu beğendi.
  20. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Vücut güzel de %100 doğal diye yalan söylemenin sebebi sensin başkaları değil başkalarına atma suçu forumda bir çok kullanan var ama gizleyip başkalarını kandırmıyor ne yaptı ne etti söylüyor açık açık ya da renk vermiyor bu konuda. Madem steroid kullandım diyemiyorsun %100 doğal diye yalan söyleme bu sizi ilgilendirmez de . Tek emek veren sen değilsin ciddi anlamda sporla uğraşan herkes verilen emeği bilir doğal ya da değil saygı duyar ama ne hikmetse steroid kullanan herkes direk savunmaya geçiyor yok şu kadar emek var şunu bunu yaptım bir ton şey diyor sanki doğal sporcular o kadar uğraşıp emek vermiyormuş gibi.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2013
    Pulbiber072 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş