2 Yıl, Before and After (Rıdvan Kanıoğlu)

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve bloodson tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Steroid veya değil ne fark ederki? Herkes kendi hayatindan/sağlığından sorumludur.. Ayrica steroid kullaninca vücut direk bu hale gelmiyor yinede emek istiyor herkes farkindadir sanırım.. Tabiki önemli olan sagliktir hic kimse kullanmak zorunda kalmasa keske..

2. magnumsars

magnumsars Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeş sen çok yanlış gelmişsin. Bu laflar bize sökmez. Biz bu sporun bilincindeyiz şahsen kendimde steroid kullanmaktayım. Ama kullanıpda naturelim diye gezen dallamalaradır bizim tepkimiz yoksa herkes istediğini yapar eder herkesin genetiği anadan gelme mükemmel değil platoya girdiğini düşünen çakar steroidini kimse laf yapamaz sokakta torbacılara gösterilen saygı sporculara gösterilmiyor. Biri hap ot içiyorum dese oo reis dersiniz steroide girince işler değişiyor tabi herneyse bizim bu adamla alıp veremediğimiz yok dediğim gibi bende kullanıyorum ama çıkıp naturelim diye milleti kandırmıyorum ki bu herif realde kimbilir kaç çocuğu kandırmıştır..

2pacist, burakbyr ve zeo64 bunu beğendi.
  3. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Rıdvan kardeşimi burda görmek beni şaşırttı, kendisini yüzyüze tanırım liseden arkadaşımdır. Bu adamın beslenme ve antrenman programına gösterdiği özenin yarısını gösterseniz şuan ki halinizden daha iyi yerlere gelirsiniz emin olun. Kimseye sataşmak değil niyetim ama götü başı yayıp ben yapamadım adam yaptı o zaman o steroid demek, aynı yıl içinde kaçtığınız kolaylıklara, zora gelememe olayınız olayınız ile aynı. Yaklaşık 1 yıl bu forumu takip ettim okudum sonrasında ise forumu bıraktım ve bayadır uğramıyorum buralara. Size de tavsiyem başkalarının ne yaptığına bakmaktansa kalemi kağıdı çıkarın ne yapıyorum ne yapamıyorum ve sonuç ne oluyor yazın.

atraksiyonlu bunu beğendi.
  4. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    Omuz programini ogrenmek istiyorum sahsen, fotoda tam benim istedigim sekildeler. 2 seneye yakin bir zaman calismama ragmen boyle sonuclara ulasamadim.
    Tesekkurler

5. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Omuz programı neyi değiştirir ki 5-6 farklı hareket var zaten. Mesela lateral raise'i ayakta değil oturarak yapınca veya 3 set yerine 4 set yapınca daha iyi bir gelişim mi elde edeceksin :D :D

6. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    5-6 farkli hareket olmadigi kesin, onu tartismak istemiyorum. Benim asil sormak istedigim hangi hareketleri ne sekilde eda ettigi idi. Ornegin set aralarini kisami/uzunmu tutuyor, belki herhangi omuz hareketinden sonra baska bir hareketle "drop set" mi yapiyor, haftada kac gun omuz calisiyor gibi...
    Birak konu sahibi cevap versin, senin amacin makara @burakbyr

ArdaFit bunu beğendi.
  7. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    bunlar olayın sadece %10u falan. Kasın yapısı, boyutu, uydu hücrelerinin yoğunluğu gibi genetik faktörler olayın %90ını oluşturuyor. Aynı program farklı kişilerde farklı etki gösteriyor.

8. bloodson

bloodson Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    KAHRAMANMARAŞ VE GİRNE
    olumlu ve olumsuz tüm yorumlara teşekkür ederim, sadece bir insan hakkında hiç tanımadan görmeden bilmeden nasıl iftira boyutunda direk karalama tarzında doğal olmadığımı rahatlıkla ifade edebiliyorsunuz anlamış değilim
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Kasım 2015 ---
    genelde olumlu olumsuz hiçbir yoruma cevap vermedim ama korkma kelimesi hiç hoş değil sanal ortamda klavye başında insanlara önüne geleni söyleyebilmek çok kolay tabi. Bizim tek korkumuz ALLAHA, ALLAH'dan korkan da kulu kandırmaya tenezzül etmez...

Son düzenleme: 28 Kasım 2015
  9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Taniyinca mi anliycaz senin kullanip kullanmadigini,steroid kullanimin gozukur belirtileri var ve sen onlara sahipsin yapicak bisey yok gordugunu soyluyor insanlar bu iftira degil bilim

10. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    adam emek vermiş yapmış işte daha niye üsteliyorsunuz. steroid bile yapan hemen gelişmiyor zaten emek verip çalışarak oluyor hepsi. yapmadım diyorsa yapmamştır arkadaş

Sayfayı Paylaş