2 aylık Yağ yakımım(fotograflı)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Gwindor tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    bence artık yağ yakımına çok fazla abanma kas eklemeye ve karın kaslarına odaklan. zaten karnın düz bi hale gelmıs artık tek iş ağırlıklı mekık yaparak kasları çıkarmak. ve üst bölgene kas eklemek.

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler tavsiye için ama sanırım belimi de biraz inceltmem gerekiyo.

3. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Bel ve göbek bölgesinde biraz daha yağ yakımı gerekli. İmzamdaki ilk çeviri ilgini çekebilir Gwindor.

Birşeyi de düzeltmem gerek, önceki mesajımda sanırım kas kütlesi çarpı 2 gram protein demiştim, bu yağsız vücut kütlesi çarpı 2 gram protein olmalı. Yani senin o makineyle ölçüm yaptığın zaman ortaya çıkan ağırlık safi kas kütlen değil, yağsız vücut kütlen (su, organlar, iskelet, kas vb.) oluyor.

ÖzgürGeldeç'in dediği gibi yavaş yavaş kas çalışmalarını da ekleyebilirsin, özellikle karın kasları için hafif çalışmalara başlanabilir ancak hala öncelik yağ yakımı olmalı, tempo yakalanmışken fazlalıklardan tamamen kurtulmaya bak thums:

Son düzenleme: 9 Şubat 2011
    Gwindor bunu beğendi.
  4. deroceras

deroceras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tebrik ediyorum abi güzel iş başarmıssın.kendi durumumu anlatım biraz bende 1.80 boy 76-77 kilo değişiyo haftada 4 gun fitness yapıyorum kardio ağırlıklı göbek bölgemi eritmek istiyorum aynı senin gibi dietede elimden geldiğince dikkat etmeye calısıyorum.carnitine kafayı taktım onu kullanırsam senin gibi olabilceğime inanıyorum bizim burda gnc var magaza olarak sen hangi markayı kullandın ve baska tavsiyelrin varmı bana 68 e insem göbegım erirmi acaba sımdıden cok tesekkrler

5. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    benim şu göbeğide eritirmisin.. bikaç gün sende kalsın

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    tek kelimeyle örnek alınacak 2 ay geçirmişsin tebrik ederim :) diet irade meselesi insanın herzaman yediği tatlı yağlı bi kaç tür yemek çikolata gibi şeyleri birden kesip böyle ağır bir diet yapması gerçekten güç.. vücudun tam olarak yerine oturmaya başlamış bel de pek bişey kalmamış gibi görünüyor karındada olsa olsa 0.5 1 cm kalınlığında yağ vardır oda pek önemli bişey değil.. bence diet e devam edip bb a başlamalısın öneri olarakta kesinlikle omuzlarına ağırlık ver.. bb ve kickbox idmanlarında zaten kardio yapmış gibi kalori harcamış olursun.. vinternatt ında dediği gibi biraz protein alımına önem vermeye başla artık.. gelişme noktasına gelmişsin tebrik ederim.. aynen devam :) ...

ick17 bunu beğendi.
  7. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Mükemmel bir zayıflama ve ardından kas yapmışsın plaj vücudu olmasına az kalmış. yüzde 14 yağ oranına da az kalmış.

8. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler yağ oranımı 12.1 e indirdim ve 2 hafta önce bb'ye başladım haftada 3gün kickbox 2 gün bb yapıyorum. sırasıyla 15 dakika cardio arkasından karın,göğüs,omuz,sırt,bacak ve kol çalışıyorum 1 aya kadar yeni foto koyucam işallah.sormak istediğim 2 ay gibi bi süredir zaten whey kullanıyodum beslenmemde gerçekten başarılı ve proteini bol bi beslenmeye dönüştü acaba amino asit kullanmalı mıyım kas gelişimini arttırmak ve belirginleşmesini sağlamak için? araştırdım universal nutrition 2700 uygun gibi geldi çünkü ağırlıklar baya zorluyo ne önerirsiniz?

9. MertimCom

MertimCom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yozgat
    Hydroxycut'u ve L-Carnitin'i birlikte nasıl senkronize ettin ? Hangi zaman aralıklarında ne kadar kullandın?

10. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    sabah 10da kahvaltıdan sonra 3 hardcore x akşam 6.30da akşam yemeğinden sonra 3 hardcore x ,antremandan 45 dakika önce 1000 veya 1500mg l carnitine.

Son düzenleme: 28 Şubat 2011
  11. osman30

osman30 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kaç kg yağdan verdin ölçüm yaptırdın mı başlangıçta ve sonrasında acaba. bide parçalı olarak çalışmaktansa bütün vücudu çalıştıran yüksek tekrarlı compound hareketler yapmanı tavsiye ederim şu an daha fazla yağ yakmak istiyosan eğer. bende 17.5 dan 12.4 e düştüm 4 ayda 1 kg kas ekleyerek.

12. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranım şuan 11.9 diyetimin 3. haftasında 14 küsürdü tahminen başlamadan önce 16-17 arası yağ oranım vardı.bb'ye başlayalı 3 hafta oldu yaklaşık salondaki hocam önce vücudunu ağırlığa alıştıralım ondan sonra programı değiştiricez dedi bb konusunda cahilim biraz açıkçası.

13. okanakbulak41

okanakbulak41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşım çok iyi yaaa bende yağ sıkıntısı var

14. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kickbox

Merhaba bende kickbox yapıyorum kahverengi kuşağım. Antremandan sonra ne yapıyorsunuz?Ben açlıkdan ölüyorum. Antreman öncesi ve sonrası mı yemek yiyorsunuz veya az birşeyler mi atıştırıyorsunuz?

15. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    antremandan çıkar çıkmaz protein tozu içiyorum gece yatmadan önce 100gr yağsız ypğurt yiyorum o kadar.

16. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkese uzun bi aradan sonra tekrar yazmak istedim şuan 80 kiloyum ve yağ oranım %11e düştü ve vücut çalışmasına ağırlık verdim.foto aşşağıda

http://i56.tinypic.com/2m4d75z.jpg

deniz68ruhu bunu beğendi.
  17. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Süper çıkmışsın valla baya iyi bir kilon var da nasıl bir diyet yaptın yazabilir misin?

18. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle teşekkür ederim.şuan yağsız olmak şartıyla oldukça iyi besleniyorum ve bol bol yiyorum vücudun gelişmesi için.onun dışında verdiğim 16 kilo boyunca yaptığım diyet 1. sayfada var ordan bakabilirsiniz.

19. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Tamam teşekkürler bugün diyetimi bozdum üvey annemin annesi çikolata getirmiş onu yedim :D Off ama haftada 1 gün yemekten bir şey olur mu :)

20. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    80 kilo gözükmüyorsun, en fazla 70 gibi duruyo fotoğrafta.

Sayfayı Paylaş