2 aylık değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve trans18 tarafından 6 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    abi burdan yorumuna baktımda . benim vucüt tipim le ilgili ne söylebilirsin acaba ? bi inceleyebilirmisin https://www.bodyforumtr.com/threads/1-ay-değişim-ektomorf-yorumlara-açığım.124731/ bu arada kardeşim çok iyi devam et hacimlen sonra atarsın yağları

2. trans18

trans18 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel yorumların için teşekkürler dediğin vücut tipini duymamıştım hiç

3. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    malesef gelısım yok. sadece degısım var. herhangı bır kas kutlen veya herhangı kas kutlesı artısı goremedım sadece hacmın genısemıs buda normal sonucta vucut eger daha once hıc agırlıgın altına gırmedıyse ılk aylarda muazzam tepkı verıyor.

4. trans18

trans18 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Öyle bir şey yazmışsın ki kendimle şupheye düşürürsün insanı kol buyumesi ozaman kas kutlesi olmadıysa tam 6 cm yağ kutlesi yapmışım vay be komik bir yorum olmuş 67 kilodan 77 kiloya çıkarken tam 10 kilo yağ kutlesi aldım ozaman yani şuan göbekli biriyim ben kolay gelsin

5. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    kılo alabılırsın bu bır gelısım sayılmaz. kas kutlende ne kadar artıs oldu pekı 10 kg almak cok kolay . ben mesela 90 kıloya ulastıgımdada 80 kılo oldugumdada vucudum aynı kalıyor sadece hacım kazanıyorum. sende de oyle hacım kazanılmıs fakat bu kılo artısıyla olmus yanı vucudunda kas kutlesı yok . kılo ıle hacım yapmak ıle kas kutlesı ıle hacım artısı saglamak arasında daglar kadar fark var

Sayfayı Paylaş