2 ay için salona gidilir mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve johnymu tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. johnymu

johnymu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 1.72 kilo 63.okulların açılacağı gün salona gitmemde sıkıntı olacak.bu 2 aylık süreçte salona gitmem bana bir şey kazandırır mı?bench_O

2. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Okul zamanı devam edebilirsen çok iyi olur. 2 ayda adaptasyonu sağlarsın. Ayrıca spor hakkında az çok bilgin olur. Ziyan olmaz anlayacağın.

3. johnymu

johnymu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hem çalışıyor hem de okuyorum.okul döneminde uyku problemi olabilir.günde en az 8 saat uyumak gerekiyor spor yaparsam.uyuyamayacağım için de kendime zarar veririm diye düşünüyorum.

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    2 ay için salona gidilir tabikide .. 2 ay az bir süre değil ilk ay adaptasyon sağlanır 2. ay gögüs felan çıkar yani ki benim çıktı

5. fb large

fb large Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende iki aylık kayıt yaptırdım.Eski durumundan çok daha iyi hale gelirsin herhalde.2 aydan sonra evde de devamını getirebilirsin her şey sende bitiyo aslında thums:

6. numangunden

numangunden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 1.5 aydır tamamen evde çalışıyorum ama yanlış anlaşılmasın bulunduğum konum itibariyle salona gidemiyorum. Tabiki salonun artıları var hemde çok. Ancak fb large arkadaşımızın dediği gibi sende bitiyor. Vücudumda 1.5 ayda gözle görülür bi değişim elde ettim ama yine de sen bilirsin tabiki. :)

7. johnymu

johnymu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında ilk beklentim omuzlarımın biraz daha genişlemesi ve daha dik bir duruş.diğer kas grupları da gelişse iyi olur ama öncelik olarak bu ikisi olsa daha iyi olacak.burdaki cevaplara göre salona kayıt yaptıracaktım ve bugün gidip kayıt olacağım galiba.salon bedava değil.:) zaten okul dönemine kadar adaptasyon sağlarsam okul döneminde de biraz daha seyrek bir şekilde spora devam edebilirim.hafta 2 günümü ayırabilirim.

8. johnymu

johnymu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonuna gittim.aylık 50 tl dedi.kayıt için 4 foto,1 ikametgah belgesi,1 nufüs kayıt örneği istediler.bir de 15-20 gün sonra hoca ilgilenecek ,hemen program veremeyiz sen 15 gün gel bir alış sonra program verilir dediler.bunlarda bir gariplik var mı? :)

9. slamon12

slamon12 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    2 Aylığına diyorsunda bunun 1 ayı Ramazanla geçicek.He salon kaçta kapatır bilmiyorum ama okul zamanında devam edersen iyi olur.

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    o salondan hayır gelmez hoca ilgisiz demekki yeni başladın diye asıl yardımcı olması lazım 1 ay sonra filan karışık değilde göğüs önkol yani günde 2 hareket yapalacak bir program göstermesi lazım 2 ayda bir programı değiştirebilirsin

11. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    kim ne derse desin vücut g. uzun mesafe koşusudur.. sadece 2 ay gideceksen gitme..

diez bunu beğendi.
  12. johnymu

johnymu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biri başla diyor ötekisi başlama diyor.:( salon evet biraz ciddiyetten uzak gibi geldi bana ama yaşadığım yer küçük ve sayılı salon var.:)

13. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    yahu biraz gerçekçi olalım 2 ayda adam ancak hamlıktan çıkabilir başka da hiç bir şey olmaz.. Mesele memlekette bodyci çoğalsın falan mı?? illa da git diyenler kusura bakmasın ama bi anlam veremedim.. ama 2 ay giderim sonra da bi şekilde(evde veya başka bir yerde) devam ederim dersen git..

diez bunu beğendi.
  14. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bende gitme derim 2 ayda salonda çıkaracağın vücüdu evde düzenli Mekikle şınavla barfikslede cıkarırsın

15. eagle26

eagle26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bende şu an salona gidiyorum ve en fazla 2 ay gidebileceğim salona daha sonra B-FİT diye sadece bayanların gittiği bir yere başlamayı düşünüyorum aslında salona dvm etmek istiyorum fakat bulunduğum bölgede güvenilir var mı pek bilemiyorum açıkcası sizce faydasını görebilir miyim ??

Sayfayı Paylaş