1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2. ayım kür yapmadım ilaç kullanmadım ....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ErCıN tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    daha önce çalışıyormuş arkadaş vücuduna görede 70 kg çok ağır bir kilo değil bence .Genede videoyu bekliyoruz ben basabileceğine inanıyorum umarım yanılmıyorumdur

2. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw basıyo veya basmıyo bizeneki bundan? Tekrar bi okudum çok komik geldi. Ne gerek var vidyoya? Daha yararlı olcak şeyler hakkında konuşşak??

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla 2 yıl oldu olacak çalışalı nerdeyse tamam kesinlik hattalarım olmuştur başlangışta protein alımı eksikliğinde falan ya da karbonhidrat almadan çalışmaya çalışmak ve kas kaybına uğramış olmak gibi o hataları düzelttim aslında bi 6 aydır gerçekten bilinçli bir şekilde çalışıyorum diyebilirim ama şöyle bi 70 kg ile 6 tekrarı görmek nasip olmadı 35 lbs 20 kg bar 35 lbs çalışıyorum toplam 52 kg falan ediyor ha belki azdır olabilir ama gerçekten salonda ne adamlar var görseniz onlar bile anca basıyor ama bu arkadaş basamaz demiyorum ama genel bi değerlendirme yaptığımızda 34 kola sahip birinin basma olasılığı çok düşük ayrıca benchte güçlü kollara iri omuzlara sahip olmalıyız ki sağlam basalım gerçi bu genetik meselesi salonda birini gördüm adamda vücut var 1.90 boy var çam yarması gibi ama omuz antremanında benden düşük çalıştığını gördüm halbuki çok iri duruyordu yada salonda gayet ya sen onu nasıl basasın dediğim adamda 45 lbs 20 kg bar 45 lbs şeklinde çalıştığınıda gördüm farklı bir şey aslında ağırlık olayı biraz kendine güvencensin şayet sanki bana 70 kg ye ulaşmak 2 yılımı alır gibi geliyo bilemiyorum ama basıyorsa bu arkadaş eyvallah sözüm yok

4. xtone

xtone Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bende basamıyor diyen arkadaşlara katılıyorum.resimlerde gözüken vücudu ile ve yaşı itibari ile basabilecegine inanmıyorum.
    ben arkadaşa basabilmesi için en az 4 ay veriyorum bu sürec sonrasında basalir.ama illa iddaa ediyosan videonu bende izlemeyi cok isterim;)bench_O

5. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yha kardeş bi aydan fazla bi zaman oldu ama video yok bence biraz abartıyosun yok gerçek diosan hemen koyarsın !! beklioruzz ama gelmio video flnn;)

Sayfayı Paylaş