1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2. ayım kür yapmadım ilaç kullanmadım ....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ErCıN tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yaw ben daha 2 aydır yapıorum sen kaç ydır yapıosun ? :D

2. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    ErCıN : hala iddia ediyorum 70 kg bench basamayacağın üzerine.

Lütfen beni utandıracak olan videonu en kısa zamanda ekle ve beni utandır..

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İvan drago sana soran oldumu??

Ercin ve şampiyon gereksiz yere tartışmayın . Vücudun görüntüde kaç bastığı önemlidir. Bencte veya başka yeriyle ne kaldırdığın değil. Ayrıca 70 kiloyu neden bu kadar büyütüyoruzki acaba..

Erçin supplementleri gözünde bu kadar büyütme. Hiç bir şey kullanmana gerek yok. Yemene bak yeter.

Son düzenleme: 8 Aralık 2007
    diez bunu beğendi.
  4. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    - Veyron biz tartışmıyoruzki. Onuda nerden çıkardın?
    - Ayrıca 70 kg yu gözümde büyütmüyorum. 2 aylık genç ve zayıf bir sporcu için 70 kg bana göre fazla. Fakat şayet gerçekten basabiliyorsa başka bir kıstaslama yapmak adına videoyu görmek istedim. Yani diretmemdeki amaç farklı, kimseyi rencide etmek değil..

5. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Koy vidyo bitsin gitsin bro =)

6. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tmm video kamera arıyorum durun :D koyucam tam 70 olmaya bilir yani 65 67 kilo fln :D

7. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    ikişer tarafa 30 ar kilodan + 10 kg kadar da bar olursa 70 ediyor zaten :)
    e tabi ben de videoyu merak ettim ama benden daha ağır basanların benden daha kötü vucuda sahip olduklarını hergün görüyorum :)
    şahsen ben de o kadar fazla bench basamıyorum ama yamuk yumuk 6 tekrar atıcağıma yardımsız 10 tekrar atmayı ve hissetmeyi yeğlerim;)
    bence ercın arkadaşımın vucudu ileride güzel olucak.fakat yemeye devam etmeni öneriyorum.boğaz çok önmli;)

8. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Erçin kardeşim omuz başlarında gelişme gördüm
    omuz başların biraz benimkinlere benziyor geliştirme için sana tek tavsiye
    şu istiyorsan bodyi kes abi tavsiyesi çünkü yaşında küçük ağır gelir ilerki zamanlardada bu süreyi uzatmanı yavsiye ediyorum şu an bence deli gibi şınav çek

eğer temelini dahada sağlam istiyorsan göğüslerim küçük demişsin inan şına göğüs kafesinide büyütür omuzbaşlarını geliştirir

yani bence şu an sadece paso şınav çekmeni öneririm erkenden 70 kilo basmaya çalışma bence hataya düşersin bnbile 70 kgla antiraman yapıyorum yaşım 18 artıtrmayı düşünmüyorum bunu zamana yayıyorum

ayriyettende salonda seni çalıştırdığını söylediğin hocada bana pek iyi bir hoca gibi gelmedi para gelsinde nerden gelirse gelsin derdindeler bence evde paso şınav çek inan şu an yaptıklarından daha yararlı olacaktır

şınavın yanındada dambell larlada çalışabilirsin..

9. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim oneriler için yaza kdr define olursam ondan sonra hafif çalışmayı dusunuyorum sizce yaza kdar define bir gorunuse sahip olabilirmiyim ?

ayrıca bar 20 kg :D

10. hotman82

hotman82 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    alanya
    Bench Presi 70 kg ile mi çalışıyorsun soatum kılolara iyi bak??

11. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0

****** ... kilolara bak diyo ... tam olarak 70 değil 65 68 kilo dedim video koyucam sabredin ...

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Aralık 2007
  12. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    arkadaşım üslupta biraz daha usturuplu olursan sanırım daha güzel olucak;)
    eminim ki kötü niyetle söylenmemiştir"kilolara iyi bak"ibaresi;)
    çünkü salonda hala taktığı ağırlıklardan bi haber,kaç kilo kaldırdığını bilmeyen insanlar mevcut malesef.sen bunların arasında olmayabilirsin tabiki bu beni ilgilendirmez ,ister 70 ister 170 kaldır,şahsen biraz daha seviyeli konuşmak isterim;)
    kolay gelsin
    saygılar...

13. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Ercin, seni çok iyi anlıyorum bende ilk aylarımda bu kadr hevesliydim. Ama sen hangi definasyondan bahsediyosun ? Zaten çok çok hacime ihtiyacın varken? Sen supplementleri ilk 6. ayını doldurana kadar, steroidleride ilk 2 seneni doldurana kadar (bence tamamen) unut. Kaliteli beslen, kg başına 6 gr karbonhidrat al bunun % 15 i basit karb olsun (meyva şekeri) geriside kompleks karbonhidrat olsun. Kg başınada 2 gr protein al. Yağ ihtiyacını ise balıktan karşılamanı öneririm (haftada 2 kere somon balığı yiyebilirsin) veya her gün omega 3 balık yağı kapsülü alabilrsin, bunların dışında zaten yiyeceğin btn gıdalarda ister istemez yağ olacaktır. Vücudun ektomorf a benziyor bu nedenle yağlanmayı pek kafana takma derim ama tabiki dikkatli bir şekilde yemeğini ye.(düzenli bağırsak fonskiyonları için sebze yemeklerini ihmal etme, lifli besinlere önem ver).

Daha 2. ayım diyosun bence bench press e geçmek için çok erken, burdan kastım daha altyapıyı oluşturmadan, kasları ve eklemleri alıştırmadan serbest ağırlıklara geçmenin yanlış olduğu. Çok bir fark olacağını zannetmiyorum ama bir an önce kaliteli ve sağlıklı kilo almaya bak. Ilk 2 sene define olmayı aklından çıkar zaten cinali gibisin =) iyice hacim aldıktan sonra define olup olmayacağına karar ver.

Tabiki bunlar benim şahsi görüşlerim, senin nasıl bir vücut istediğine bağlı.

Başarılar dilerim.

Son düzenleme: 13 Aralık 2007
  14. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şaşırdığımdan değilde, ercine uyarı olsun diye söylüyorum, sen kgları lbs ile karıştırıyor olabilirsin, yine " salak mıyız" diye sorma:D ama video çekerken böyle birşey olur, anlaşılır felan sakata gelme:D

15. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    çokkkk başındasın 2.ayda beklencek bişey yok 4 ay daha sadece vücüt alışmasıdır.bide abartı kilolara girme,72 kilomusun ama çok zayıf görünüyon 65 civarı geldın bana! eger 70 bench yapıyosan çok hata yapıyon gelişimin söz konusu olmaz,ağır kaldırmak önemlı degıl bun kafana koyman ve hareketleri nizami yapman şart,yolun açık olsun

bide önemle vurguluyayım yaşın kaç bilmiyom 17 gibi?kemik gelişimini durdurma ve omurgaya ağırlık bindiren hareketleri kesinlikle yapma sakın sonra boyum uzamıyo dememen için söylüyorum uzarsın buyuk ıhtımal küçüksün benden gelişimi olarak

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2007
  16. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bi arkadas ıbs ile kg demis :D ona cok guldum :D bench press sayesinde goguslerin iceriyi doldurmaya basladı ... yani goguslerimi hissetmeye basladım ayrıca haftada 1 2 kere bench giriyorum

bi arkadas kilon demiş 72 kiloyum millet şaşırıyo ama bu doğru :D

omurilik konusunda omuz için olan smith machine de çalısıorum bunun bana zararı olrmu?

yorumlar icin tşk ler .....

ayrıca define derken yani kaslarım belli olrmu yaza kdr demek istedim :D

17. hayalet_yargic

hayalet_yargic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eger 70 cikarabiliyosan gercekten cok iyi bi basari ama ben inaniyorum burda yurtdisinda birakin 70 i yeni baslayipda daha fazla benc yapabilen kisiler var neden bi turk bunu yapamasinki helal olsun aynen devam

18. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    evet olur ercın yapmamanı öneririm.basarılar

19. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merakLa bekLiyoruzz haLa video geLmedi:D nese bakalım sabreden derviş muradına ermiş:p

20. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bi makine bulsam cekcem :D ama 65 olsn 65 basıorum 70 değil :D

Sayfayı Paylaş