2.02 m boy vücut geliştirme ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nergalnergal tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nergalnergal

nergalnergal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar 2.02 boyunda 80 kiloyum ektomorf vücut tipine sahibim dışarıdan bakıldığında cok zayif gozukuyorum spora kac kere basladim ama hep bi umutsuzluk var icimde çünkü boyum uzun kollarim bacaklarim uzun ayni zamanda ektomorfum gelisimim cok zor olucak ve cevremdeki insanlarda moralimi cok bozuyo normal kisa boylu bi ektomorf 6 ayda yapiyosa diyelim benim 12 ay ben napmam lazim lütfen bana yardımcı olun ve kac kilo olmam gerek fit bi vucut icin.bu arada fotomodellik yapıyorum amacim best modelliğe katilmak ve derece yapmak bunun icin hangi vucut ölçülerinde ve kiloda olmaliyim yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar

2. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Eurafındaki insanları dinleyeceksen hedef koymanın ne anlamı var :) rakamlara takılma . Git çalışmaya başla . Yapan nasıl yapmış

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Vücut tipiyle gelişimin alakası yok. Vücut tipleri bilimsel bir sınıflandırma değil.

Öncelikle bunu nereden çıkartıyorsun? Öyle olsa bile tabi ki birileri daha kısa, birileri daha uzun sürede gelişecek. Aynı marka gofret değiliz biz, elbette herkesin farklı özellikleri olacak.

Modellikten anlamam ama herhangi bir işte başarılı olmak istiyorsan kafa yapını değiştirmen lazım. 2 metre boyun var, hala vücut yapısı konusunda hayıflanıyorsun.

2pacist bunu beğendi.
  4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hocam belki birkaç seneni alacak sağlam bir sonuç ama,biz kısa boylular geldiğin noktayı kıskanacak orası kesin :)

Sayfayı Paylaş