15 yaş vg ve boy uzaması hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Can 1907 tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Can 1907

Can 1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese,
    15 yaşındayım boyum 1.67 kilom 69 baba boyu 1.80 anne boyu 1.60 tahmini olarak 14 yaşımın başlarından itibaren sivilcem var 1 yıl basketbol 1 ay taekwondo kursuna gittim şuan evde çalışıyorum elimde mevcut olan ekipmanlar; step tahtası, barfiks demiri, 1 kg ve 2 kg olmak üzere birer set dambıl, bir çiftte el yayı.
    bunlarla yapabileceğim boyumun uzamasına yardımcı olabilecek egzersizler varmı barfiks ve şınav çekemiyorum, mekiktede arada setler halinde arada tek seferde 70-80 tekrara ulaşabiliyorum yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler...

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yüzme boyunun uzamasına yardımcı olur. Ama gelişimini tamamlamak için 19-20 yaşına kadar mecburen bekleyeceksin. Zorla boy uzamaz, her şeyin bir zamanı var :)

Can 1907 bunu beğendi.
  3. Can 1907

Can 1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam peki elimdeki ekipmanlarla boyumun uzamasını eksi yönde etkilemeden yapabileceğim çalışmalar var mı?

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Barfiks çekerek bir miktar omurların arasını açman ve böylece az da olsa uzama ihtimalin var.

Can 1907 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş