10 ay bulk 8 hafta definisyon_Tunc_

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve _Tunc_ tarafından 28 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 74 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    testesteron kullanınca antreman yapmassan bile vücudun gelişir yapılan araştırmalar bunu göstermiştir yani vücut otamatik gelişir araştırın yanlış bilgi vermeyin

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    O araştırmaları linkler misin? O saçma sapan YouTube videoları değil gerçek araştırmalar olsun ama.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    izle sadece testo alan antreman yapandan fazla gelişiyor anlatıyorlar

4. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Ah be dostum keske bana gelip beslenmemi antrenmanımı bu işin doğrularını yanlışlarını sorsan da elimden geldiğince sana yardımcı olsam.keske bu ülkede gençlerin yarısı jeff seid İ örnek alıp bize gelince sen ilaçlasın ben bassam ben de senin gibi olurum demese.kaske yabancıları yüceltip kendi sporcunuza gelince yerden yere vurmasanız.Artık bunlara o kadar çok alıştım ki tepki bile vermiyorum.beni sevmek zorunda değilsiniz dostum ama yaptığım işe verdiğim emeğe saygı duymak zorundasınız keske bu ilaçlar söylediğiniz gibi mucizevi şeyler olsa da ben de gençliğimi buna harcamasam.Saygılar

Bozo-Baku, goodfellas9, Cyborg ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bu kadar proteini sindirebilmenin sebebi ilaçların protein sentezini arttırması evet çok emek veriyorsun ama ilaç kullanmasan bu vücudu yapamazdın tabi her ilaç kullananda senin gibi olmuyor yine emek çok

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    eğer beslenme programını paylaşırsan sevinirim. tabi şuanki beslenmen forumdaki birçok kişiye çok fazla gelir mümkünse dönem dönem uyguladığın diyetleri yazsan herkesin işine yarar. özellikle çok kilo aldığın dönemdeki beslenme programın ve o döneme ait fotoğrafları koysan bizede ilham olur.

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    doğal olduğu zamanki formunu bile 3 senede belki yakalarsın tuncun

Bozo-Baku ve Jacques Reverdi bunu beğendi.
  8. Rainycloud

Rainycloud Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum itibar etme bu arkadaş herkesi birileriyle kıyaslayıp çok biliyorum havalarında takılıyor :d

Jacques Reverdi bunu beğendi.
  9. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ben onunla ilgili bir iddia da bulunmadım zaten vücut geliştirmeci değilim bu sporu yapmaya ne maddi imkanım yeter ne manevi gücüm ben önceden kickboksla ilgilenirdim önce il şampiyonu sonra iller arası 3. oldum şimdide boksa geçtim ve bir takıma girdim olimpiyatlara kadar yolum açık gibi 2 haftadan yıllardır boks yapan ve türkiye derecesi yapan kişilerle sparring maçları yapıyorum ve onlardan eksik olduğum söylenemez :) yani benim tunçtan iyi bir vücudum var ya da onun vücudunu şu kadar sürede yaparım gibi bir iddam yok ben kendi sporumda çok başarılıyım o da kendi sporunda çok başarılı ben sadece olan bir gerçeği söyledim testesteron adlı ilaç spor yapmasanızda bir miktar kas kütlesi kazandırır size bu da kanıtlanmış bir gerçektir

mrthr35 bunu beğendi.
  10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Başarılar kardeşim inş en iyi yerlere gelirsin de gururlanırız çok isterim gerçekten. Örnek olarak verdim standart birisi için yani
    n

11. Cyborg

Cyborg Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Bazı arkadaşların yorumlarını görüyorum kırmayım kırmayım diye sabrediyorum ama yeter arkadaş

300kg Leg Press bastığını zanneden,Doğal bir adamla Baran Kalaycı'yı kıyaslayan kişi geliyor hiç podyum tecrübesi olmadan yarışma hazırlığı yapan adama "testesteron kullanınca antreman yapmassan bile vücudun gelişir yapılan araştırmalar bunu göstermiştir " diyor hey Allahım, ben okurken sinirleniyorum konu sahibi adam akıllı cevap yazıyor helal olsun.

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    konuyu kirletmemek adına bu yorumdan başka bir şey yazmicam ancak testesteron kullanınca antreman yapmasan bile vücudun geliştiğini ben değil milli sporcu avrupa 3. sü furkan kaya söylüyor saygılar polemiğe girmicem konuşmak isteyen özelden yazsın bana konuyu kirletmeyelim

13. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    aradaki tartışmaya ya da yanlış anlaşılmaya son vermek amacıyla bir şeyler yazayım.

öncelikle bu konu üstünde çok sayıda benzer sonuçlara ulaşmış çalışmaya ulaşabilirsiniz.birkaç tanesini aşağıya bırakıyorum:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12067856
    http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJM199607043350101#t=articleResults

yani çok sayıda çalışma ve araştırmaya dayanarak hiçbir şüphe olmadan söyleyebiliriz ki ağırlık çalışmadan yani kaslara gerilim uygulanmadan tek başına testosterone kullanımı bile ciddi miktarda kas ve güç kazanımına yol açıyor.bunu tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

fakat bu demek değildir ki aas kullanmaya karar veren bir bireyin tüm gelişimini ya da aldığı sonuçları tek başına steroidlere bağlayabiliriz.yukarıdakiler gibi çalışmaları yok saymak ne kadar yanlış bir şey olursa bu görüşü savunmak da bir o kadar yanlış olur.eczane gibi dolaşıp da ne kütlesi olan,ne estetiği olan ne de gücü olan insanlar görüyoruz her yerde.demek ki tek başına olay steroidlerde değil.

@_Tunc_ eskiden beri takip ettiğim bir üye,eskiden de vücudu çok iyiydi şimdi de ciddi manada daha iyi seviyelere gelmiş.bu maceranda ve hedeflerine ulaşman konusunda başarılar diliyorum,lütfen konuyu steroid tartışmalarından uzak tutalım.üyemizin kendi tercihidir,bu konuda yargılamak kimsenin haddine değildir.

goodfellas9, _Tunc_ ve Gorillaxxx bunu beğendi.
  14. Özgür-39

Özgür-39 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Mükemmel bir gelişim olmuş. Tebrik ediyorum.

15. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    IMG_4085.JPG Hep spor olmaz ya biraz da dinlenirken koyalım

bodykazm, goodfellas9 ve bellysbell bunu beğendi.
  16. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Dövme güzel olmuş, bayağı iri duruyorsun. Kilo kaç şu an

17. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    84

18. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    GÜZEL AMA BİRAZ DAHA İRİLEŞMEYE İHTİYACIN VAR !!!! Bİ 6-7 KİLO DAHA ALABİLRİSİN !!!

19. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    adamın siklet mevzusu var yarışmacı

20. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    IMG_4205.jpg Büyüklük olayı tamamen kendi tercihim benim sikletim atletik ve zaten ona göre büyüğüm baya bu kişisel bir olay ben kendimi büyüklük olarak şimdilik yeterli görüyorum iyi sporlar herkese

bodykazm, akin.eralp, BatuAres11 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş