1 yıl ara verdikten sonra

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve phoenix06 tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. phoenix06

phoenix06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    iyi günler öncelikle bu forumda yeniyim yanlış yere yazdımmı o konularda hatan varsa düzeltmem için mesajınızı yollayınız.
    20 yaşındayım ve 2 yıl amatör olarak vücut çalıştım sonra spora 1 yıl ara verdim zayıfladım boy 1/73 kilo 70 kol 38.5 geçen antrenmana girdim 100 kgde 6 tekrar *3 set geldi şimdi rica etsem bana çabuk toparlanmam için program ve beslenme hakkında bilgi verebilirmisiniz. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ..:)

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Kimsenin sana detaylı bilgi verecegini sanmıyorum forumda her sorunun cevabı var sadece arayabilirsin eğer bulamadıgın cevaplar olursa yardımcı oluruz.

3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    100 kgde 6 tekrar hangi hareket

4. impassionedsailor

impassionedsailor Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    2 sen yapmıssın zaten buradakilerin ÇOĞU yeni aen kendine en iyi programı yapardin zaten

5. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Sorunuz çok geniş, spesifik bir soru değil o yüzden kimse 45 dk cevap yazamayacak ve yanıt alamayacaksınız. Zaten 1 yıl hiç spor yapmamış bir insan olarak, hangi egzersiz olduğu hiç de farketmeden, 100 kg x 6 tekrar yapan bir insanın sorudan ziyade yaptıklarını toparlayaıp aktarması daha faydalı olacaktır.

6. phoenix06

phoenix06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    yanlış şekilde sorduğumun şuan farkındayım k bakmayın bu arada şınav çektiğim günler oluyordu arada. kısa sürede toparlanmam için kısaca şöyle sorayım antrenman programımda; hafif veya ağır kilo ile az mı çok mu tekrar yapmalıyım diye sorayım.ayrıca 100/105 kg benchpress ve ınchle bench pressde yapıyorum o agırlık ile cevaplar için teşekkürler .

Sayfayı Paylaş