1 saat+ antreman süresi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Avanguardia tarafından 27 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Avanguardia

Avanguardia Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar, bu sporu yaklaşık 4 aydır yapıyorum şu sırlara haftada 3 gün fullbody yapıyorum ama antreman sürem 1saat 15-20dk arasında değişiyor (10dk kardio da katınca),sizce yeni-orta seviye bir sporcunun full body'de bu kadar süreler antreman yapması overtraninge sebep olur mu? ya da kas kaybına veya kas yapma kapasitesini azaltır mı?

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Merak etme 1 saat antreman sonrası kaslar balkabağına dönüşmüyor. Kas kaybı tarzı durumlar daha uç noktalarda yaşanıyor. Beslenme dinlenme antreman üçgenini düzgün kurduysan sorun yaşamazsın

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skinnyfat bunu beğendi.
  3. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Overtraining diye birşey yok beslenmen yeterli olmalı değilse zaten antrenmanlar kötü geçer.

Skinnyfat bunu beğendi.
  4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ortalama antrenman süresi olarak normal, bunlara pek takılma beslenme düzenine dikkat etmen yeterli , gerisi teferruat.

5. mrsavas02

mrsavas02 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben korona öncesi aralıksız 7 ay sonra 2 ay korona arası ve şuanda yaklaşık 4.5 aydır 1gün spor 1 gün dinlen şeklinde çalışıyorum benim antrenman salona gir çık 2.5 saat ( son 30 dk kardiyo yapıyorum sabit hız 6.2 ,+ eğim değişmeli kardiyo) 2 bölge giriyorum çıkışta da mekik türevleri 5-6 hareket + 30 dk kardiyo yani çok felan değil hakkıyla beslenirsen makro mikrolara tartıyla ölçerek alırsan kas kaybın olmaz

Sayfayı Paylaş