1 ay sonundaki ölçü farkları.Bel ölçüm fazla arttı??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve body52 tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. body52

body52 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ordu
    1 ayı bitirdim bugün.Ölçüleri karşılaştırdım.
    kol 28 den 30 oldu
    omuz 107 den 111
    göğüs 91 den 93
    ancak bel 74 ten 80 e çıktı.Ve öyle bir göbek tarzı birşeyde oluşmadı.Aksine karın kaslarım biraz daha belirginleşti.
    2.5 kilo almışım.
    Şimdi merak ettiğim taraf şu; bel ölçüm niye bu kadar arttı.Ben belimin 74 civarında kalmasını istiyordum.Aldığım 2.5 kilo yağ kütlesimi o zaman?

2. farazi

farazi Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Ölçümde hata vardır, ilk ölçüm ile son ölçümünü farklı yerlerden almış olabilir veya birinde tamamen karnın açken diğerinde tıka basa yemek yedikten sonra yapmış olabilirsin. Yoksa göğüs kol omuz gelişmiş 2,5kg almışsın. Belinin 6cm birden büyümesi kesinlikle normal değil 1 ayda.

3. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Bel ölçüsü karın şişkinliğine bağlı olarak azalıp artmaz mı zaten? Benim yemek yedikten sonra karnım şişiyor, kocaman oluyor,kocaman bir göbek çıkıyor. Bel ölçüsü de çok artıyordur. Uzun süre aç kalındığıda karın şişkinliği azalacak ve bel ölçüsü de azalacak. Olay sadece kilo alma değil. Yiyecek İçecek tüketmek karnı şişiyor, karın şişkinliği oluyor, sanki kocaman göbeğimiz varmış gibi oluyor. Uzun süre aç kalınca karın şişkinliği gidiyor.

4. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Uzun sure ac kalin paket paket baklavalariniz cikar, kas kaybi falan da yasamazsiniz :)

5. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Üsteki resim karnım açkenki halim. Alttaki resim ise yemek yedikten sonraki halim. Bel ölçüsü olarak arada ne kadar farkdır siz düşünün artık! Yemek yedikten sonra karın şişiyor ve kocaman göbek oluyor.

Sayfayı Paylaş