1.Ay Sonu Supplement Kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Caglayan1994 tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Merhabalar, 1 aydır spor yapıyorum lâkin iştahsızlık problemi yaşıyorum. Bu iştahsızlık probleminiminden dolayı yeterli beslenemiyorum. Özellikle sabahları kahvaltı yapmakta çok zorlanıyorum. Bu sebepten dolayı takviye gıdalar ile yeterli proteini karşılamak istiyorum. Whey protein + prograiner kullanmayı düşünüyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? Bu arada boy 1.75 / kilo 62.
    Teşekkürler

2. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    piyasadaki ürünlerin pek farkları yok. sana tavsiyem ise bunları boş verip iştahını açacak yiyecekler yemen. paranı boşa harcamamış olursun.

3. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    alifurkan1; Hocam özellikle sabahları kahvaltı yapamıyorum. Doktora da gittim lâkin aynı sorun devam ediyor. Benim amacım proteinin bir kısmını supplementler tarafından karşılamak.

Supplement mucizevi bir üründür, kaslarım 1 ayda şişer gibi düşünce tarzında değilim. Amacım sadece, günlük tam olarak alamadığım proteini bu gıda takviyeleri ile karşılamak. Kilo ve hacim olarak yetersiz olduğum için onu da prograiner ile desteklemeyi düşünüyorum.

Bu işin ustası olmadığım için sizlere sordum, yanlış anlaşılmasın lütfen.

Düzenleme: İmlâ hatası.

Son düzenleme: 25 Şubat 2015
  4. ahmet01310

ahmet01310 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum sana önerim HArdline proganier 5000 alman. Aldım 2 haftadır kullanıyorum ve işe yaradığını düşünüyorum kilo olarak bi 2 belki 3 kilo alırsın güzel yanı yağsız kilo alman kas kütlen artar ha birde çileklisi gerçekten kötü :D herkes onu övüyorda ben aldım ilk zamanlar güzeldi şimdi miğde bulandırıyor. HArdline çok ucuz hem diğer markalara göre ve İyide bir ürün. Fiyat ve kalite olarak gayet başarılı Zaten Sen yenisin ( bende öyle ) daha çok profesyonel birşey kullanmana gerek yok. Bu arada en iyisi git salondaki hocanla konus O sana söyler ne yapman gerektiğini.

5. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    ahmet0131; Merhaba hocam. Hardline progainer 5kg olanını almayı düşünmekteyim bende. 2 ve 3 kilo almak gerçekten mükkemmel ötesi lâkin korktuğum nokta stroid ilaçlar gibi daha sonra tekrar eski halime dönmek. Çikolata aromalıda şeker miktarının yüksek olacağını düşündüğüm için çilekli veyahut muzlu almayı düşünüyordum. Belki de yanılıyorumdur :)

Bu arada salona hanüz yazılmadım. 1 ay boyunca evde çalıştım. Spor salonuna haftaya başlamayı düünüyorum. :) Anlayacağınız evde 1 aylık amatörce çalışma ile bu durumdayım :)

6. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    İştahsızlık problemi yaşıyorum diye bir şey yok, hepimiz bu yemekleri iştahsız bir şekilde yiyoruz orası kesin. O yüzden istemesen de bir şekilde o besinleri vücuduna almaya bak.

Bak Rich Piana söylüyor zaten yiyemiyorum diye bir şey yok diye.

7. Caglayan1994

Caglayan1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    mevsres; Hocam dediklerinizi bende biliyorum, düşünebiliyorum. Lâkin zorla yersem mide ağrısı çekiyorum, bu sefer hastane köşelerinde bekliyorum. Hayatım boyunca kahvaltı yapmadım.

8. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Hayatın boyunca kahvaltı yapmadıysan o alışkanlıgı kazanmak zorundasın protein tozuna falan da gerek yok makarna pilav yemeye devam gainerler de de bol bol şeker mevcut git kendın yulaf çek süt muz karıştır 700-800 kalorilik bişe çıkartırsın paranda cebinde kalır

9. ahmet01310

ahmet01310 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çilekli alma :D eğer düzenli alırsan faydasını görürsün 2 haftada ben 1.5 kg almısım ve yağsız :) FAydasını gördüm lakin şu sıralar kullanmıyorum. TAd artık miğdemi bulandırıyor kokusu bile miğdemi bulandırıyor hatta O derece yani ben kullanmayı bıraktım :/ Bu arada beslenmesiz hiçbir işe yaramaz bol bol makarna pilav ye Abartmadan tabi :D

Sayfayı Paylaş