1 ay sonra uzmanlık eğitimi için hızlıca hamlığımı atmak.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve magrebi31 tarafından 24 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. magrebi31

magrebi31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 1 ay sonra uzman komando eğitimim var. Ve aşırı zorlu bir eğitim olacak askerliğimi manisa kırkağaçta yaptığımdan biliyorum yeni foçaya göre daha kolay olmasına rağmen zorlanıyorduk.

1 ay zamanım var 7/24 boşum. Almanyadan kuzenim gold standard whey %100 getirdi.

Boyum 180 k70 kilodayım. Metabolizmam aşırı hızlı ne kadar yesemde kilo almakta problem çekiyorum.
    Aşırı hamım ve hem kilo alıp bu kiloları kas yapmam lazım en azından temelini atmam lazımki eğitimde zorlanmayayım.

İlla spor salonuna gitmelimiyim pek maddi durumum yok ama illaki gitmem gerekiyorsa bir şekilde ayarlarım artık.
    Yada gitmeden yapabilirsem bana nasıl beslenmem ve ne tür hareketlerle spor yapmam konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    Vücüdumdaki kaslar şu şekilde.
    Bacaklarıma güvenirim ki çoğu sporcu nasıl çalışmadan bu kadar kaslı bacakların var der.
    Gögüs kaslarım zayıf ama temel var.
    Karın kaslarım zayıf.
    En zayıf ise kollarım çünkü sol kolum zamanında baya kırıldı ve bombele çok zayıf ağırlık çalışırken bile sol kolum dengeyi hep bozmuştur.

2. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Ben kendi fikrimi soyliyim kas yapmaktan ziyade ceviklesmen lazim hiz kazanman ve kondisyon onemli bence bunun icin bol bol kosman ip atlaman sinav mekik ve esneklik kazanicak hareketlere yonelmen lazim ama bu tabi bu benim fikrim profosyonel degilim ayrica :)

3. magrebi31

magrebi31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hızlıyım bacaklarıma güvenirim vücud olarak hantal değilim. Üst vucudu biraz hamlıktan kurtarmak istiyorum sadece.

4. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    1 ayda kas yapman imkansiz yani hamligini atabilirmisin bilmem ama body yapicagina dovus egitimi alman tercihim.

5. magrebi31

magrebi31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kas yapmak istemiyorum zaten hamlığımı 1 ayda atabildiğim kadar atmak istiyorum.
    Tamam kas yapamam yada hamlığımı atamam öylece oturayımmı yani.
    Oturmaktansa elimden geleni yapmak istiyorum neden anlatamıyorum :(

6. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    E tam bende ne diyorum body harici sporlara yonel p90x yoga veya dovus sporlari vs. kondisyon kazansan bence daha iyi anlamiyorsun xd. :)

7. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,bende 3 ay yenifoçada Jand.kom acemi eğitimi sonrasında 3 ay eski foçada c timi eğitimi alıp şırnağı çekmiştim..Beni o yıllara götürdün şimdi,inan hala kabus gibi :) Foça için spor salonuna yazılıp bady yapmana gerek yok kardeşim..Koş,koşabildiğin kadar koş bu birinci ve en önemli kural..evde çekebildiğin kadar şnav,mekik ve barfiks çek..Orada sadece en dayanıklılar ayakta kalabilir,sende en dayanıklılardan biri olursun inşallah..

Sayfayı Paylaş