1.85cm, 86 kg, soguk zaman, supplementsiz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muration tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Bu sporun dogasi "surekli gelismek" oldugna gore, 1-2 kur Steroid ile durulablrmi?

1. siringa bir kez girdi mi, bir daha birakamazsin, surekli vucut ister.

oy sayısı 262
    16,8%
  2. 1-2 kur den sonra iyi bir irade ile birakilabilir.

oy sayısı 155
    9,9%
  3. 1-2 kur, gereken gelismeyi saglamaya yetmez

oy sayısı 73
    4,7%
  4. Zararlari yaninda degmez, spor saglik icindir

oy sayısı 1.068
    68,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 169 üye.
  1. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bence aklindan cikar bu fikirleri steroid olayini yarismaya katilmicaksin profosyonel olmak istediginide sanmiyorum eger benim bu konuda biraz bilgim varsa dogru supplementlerle ve beslenmeyle harika bir vucut yaparsin hemde cok vaktini almaz cunku altyapin saglam oturmus kotu bir vucudun yok ama 5 yillik sporcu gibi degil bence beslenmende sorun var gibi gorunuyo dedigim gibi steroidi unut bence 2 aylik novadex size on ve super pump 250 iyi beslenme ve idmanla vucudunu cok guzel ortaya cikarabilirsin biraz yag yakman gerekiyomus gibide duruyo saniyorum bence bu dediklerimi bi dene iki 3 ay bekle bu kuru uygula eger sonuclardan memnun kalmazsan dusunebilirsin steroidleri ama bence oncelikle kesin emin ol arkadaslarimdan gordugum kadariyla geri donusu biraz zor oluyo tabi ben hic yapmadigim icin kesin bilgim yok

2. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    5 yıl pek iyi geçmiş gibi gözükmüyor,başarılar umarım istediğine kavuşursun ki istediğine hormonsuz kavuşmak mumkun(şahsen spor salonunda çokkk gördüm hayvan dencek derecede ama ilaç almayan)

3. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bence cok güzel bir vücut herkezin amacı ve yapmak istediği şeyler farklı.Ayrıca plajdaki fotolarda cok güzel.:D

4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Kesınlıkle steroide hiç başlama. Geleceginle oynarsın, cunku gelecekte kullandıgın seylerın zararını onceden bılemezsın. Supplement kullanmaya başla; prot tozu animal urunlerı vs..

5. yoksunyar

yoksunyar Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eğitmen
    Yer:
    istanbul
    tam bir plaj vücudu.gayet güzel ama yağ fazlalılığın gözden kaçmıyor.yaz geliyo kurumak lazım.

6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    giyinikken belli etmek fikri bana zor geldi. buna örnek bir foto koyabilirmisin bak böle olunca giyinikken bile belli oluyor diye. takımla yada montla takımla hadi büyük beden almak zorunda kalırsın o da hantal gösteriri tek çare diktirmek o zaman hantal durmaz. Bir takım diktir bak kendine farkı gör. 60 beden alıyosun omuzlara kollara olsun diye tabii çarşaf gibi göbek tarfı sarkıyo elbisenin. mont konusunda iş zor nasıl vücut yaparsan yap montum içinde şişko görünürsün gene büyük beden problemi yüzünden. omuzu kolu geniş olanın göbeği de geniştir mantığı işe yapılır beden ölçüleri.

AnkTıp92 bunu beğendi.
  7. oguzcan

oguzcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Valla senin gibi vücudum olsun isterse montun altında şişko görünsün.Zaten ben soguk bi memlekette yaşadıgım için, vücüdumu öyle Türkiye'deki gibi gösterme şansım olmayacak.
    SAdece Türkiye tatillerinde plajlarda.

8. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul
    kaldiray

hantal goruntu demissin ama sanirim o 'hantal' dedigin benim istedigim sey. bol gomlekle bile kanatlari ve omuzlar oturan tipler olur ya onlardan bahsediorum. ben dar giyince tamam hersey belli oluyor ama is ortamlari vs. gibi agir yerlerde takdir edersin ki dar t-shirtle dolasamazsin.
    benimle calisan iscilerin baktiginda cekinecegi bir goruntuden bahsediorum ben, bana sorarsan da bunun adi hantallik degil...

9. degirmenciemrah

degirmenciemrah Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Bence iri görünmek için kür yapmanıza gerek yok, sağlam beskenme ve protein+karbonhidrat takviyesiyle de yeterince iri görünebilirsiniz. Kişisel fikrim şuanki vücunuz olacağınızı düşündüğünüz vücuttan daha iyi.

10. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bu kıyafet konusuna bende şiddetle katılıyorum.Bütün kıyafetler göbek bölümü cok bol.Halbuki ben omuzlar geniş bel yapışacak şekilde istiyorum ama yok yok yok.

11. Whiteside Impreza

Whiteside Impreza Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    5 senelik idmana göre bir yerlerde eksiklik var bence..Ya idmanı sıkı yapmadın yada iyi beslenemedin..Günlük besin alım değerlerin nelerdir?

12. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    sen biyolojik sınırının yakınına bile yaklaşmamışsın ki kür düşünüyorsun. suplement kullanmadığını belirtmişsin işe whey protein + creatin+ bcaa kullanarak başla bence..

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
    salvadore_xp bunu beğendi.
  13. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul
    yanlis anlasilma olmasin:
    1 - simdiye kadar toplamda 10-12 kutu nitrotech ve optimum icmisimdir.. yaninda da binlerce aminoasit hapi icmisimdir.. resimlerin cekildigi zamanlar supplement kullanmadigim ve soguk zamanlar..
    2- giyinikken, "istersem seni alir 20m oteye firlatabilirim" fizigi, kur yapmamis sahislarda pek goremedigimden bu soruyu soruyorum insanlara.
    3 - 5 sene boyunca surekli spor yapmak kolay degil. ben 3-4 senedir ayni fizikteyim, ne ileri ne geri. tabii ki beslenmeyi arada bir delmek zorundayiz, surekl sporcu zihniyetiyle yasamiyorum, her hafta icki alemi yaparim, gece yasantimda coktur. boyle oldugu icin belki de bu kdr uzun zamandir idame ettirebiliyorum.
    ama 1 sene calisip uni.de arkadaslarina sekil yaptiktan sonra, ise girdiginde gobekli ortada dolasanlardan da degilim.

14. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    " istersem seni alir 20m oteye firlatabilirim " fiziği için vücut yapısıda önemli endomorf bir yapın ve strongmen fiziğin olması lazım.

beslenme ve idmanla olucak iş değil! genetik faktörler önemli. bulka gidip hatrısayılır şekilde yağlanarak genişliyeceksin ve idmanlarına yüksek ağırlıklarla iki,üç tekrarlı press hareketleri ekliyeceksin, istediğin sonucu anca böyle elde edersin bence. bir nevi "t-shirt bodycisi" olucaksın yani..

ben kalitlei kas arttırarak irileşmek istiyorum dersen; sağlam bir küre giriceksin ama bu fiziği ne kadar süre koruyabilirsin? elinde sonunda küçülüceksin ve tekrar küre giriceksin, küçülüceksin tekrar küre giriceksin... ne zamana kadar sürücek bu kısır döngü? karaciğerin yorulana kadar mı ..? böbreklerin tükenene kadar mı..?

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
    yetkinsahinbay, AnkTıp92, Miracle ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Muration, benim vücut da genel anlamda iridir. Senin bahsettiğin gibi takım elbiseyi giydiğimde "kapı gibi adam" derlerya öyle oluyorum. Kollar 45cm soğuk. Takım elbise bana bol geliyordu 6 ay önce. Şimdi gayet dar. Gerçekten çok dikkat çekiyor. Kollarımı kanat kaslarımdan ötürü tam kapatamıyorum. Bilinçli olarak kapatsam da biraz sonra istemdışı açılıyor. Yalnız ben bu durumdan hiç de memnun değilim. Senin bahsetttiğin takımın elbiseyle bile belli olacak bir vücuda sahip olduğunda kısa süre sonra eski halinin özlemini duyacaksın. Benim belim hiçbir zaman 90cm olmadı. kalçam 100cm'nin altına inmedi. Ben sana iri, kaba saba vücut yerine, şuanki halini daha iyi buluyorum. Zevk meselesi tabi bu...

16. PUMPING IRON 75

PUMPING IRON 75 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    İstanbul
    muration vücudun gayet iyi bence.Yanlız şunu belirtmek gerekir bu sporda mutlaka vücudun ve kolun aynı santimde takılıp kaldığı zamanlar olur fakat zamanla,sabırla ve düzenli spor,beslenmeyle bu durumlarda halledilir herşey sabır Kürü hiçbir zaman önermem, sen kür yaptıktan sonra herzaman her şartta bu sporu hakkıyla devam ettirebilecek misin bu var çevremde birsürü küre girip sonra pişman olan adam var. tabi istisnalarda var fakat kürü düşünme bile bence

17. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Küre gerek yok bence, hiç bir zaman da olmamalı. Bazen gelişemiyorum deyip steroidi düşündüğümüz oluyor fakat düşüncede kalıyor sadece.

Ayrıca her yapılan kas kütlesi için daha iyi "sporcu" gibi beslenmelisin, bunu biliyorsundur umarım. Bence vücut gayet güzel, naturel devam.

18. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam anladığım kadarıyla biraz yağlısınız.Kasları iyi disipline etmemişsiniz,göbekte yağ yok gibi ama karın kası da yok nasıl bir 5 yıl geçirdiniz bilemiyorum.Vücudum almıyor diyorsanız,supplement desteği alın.Sigara,alkol kullanıyor musunuz bu arada?

Elbise için şöyle diyeyim,tek çaresi omuz ve sırt.Kendim çok iyi olmasam da okulda bana yeterli görünümü sağlıyor gömleğin üzerinden,süveter ve ceket içinse omuz genişliği anahtar kelime.Ha birde ince bel bu konuda büyük önem taşıyor.Gömleği içeri sokmak,kemer takmak,tulum filan kullanılıyorsa daha gergin lastik ve bedene göre biraz daraltılmış kıyafetler yeterli.

19. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar karamsar olma yinede güzel vücudun

20. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları: