şu basenleri ekmek bıçağı ile kesmeden nasıl yok ederim?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve dreamdulcinea tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bir bayanın testesteron alması gibi birşey bir erkeğin doğum kontrol hapı kullanması.
    Yağ oranım konusunda ise daha iyi hissediyorum; o kadar sağlıklı beslenip spor yapıyorum, ve ben normalim.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    2 ya da 4 haftalık aralarla aynı ışık, açı ve mesafeyle, ön, arka ve profilden fotoğraflarını çekmen gelişimi izlemen açısından sana yol gösterir. Bu şekilde yağ ölçümüne ihtiyaç duymazsın.

Azi, dreamdulcinea ve MK #7 bunu beğendi.
  3. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu da iyi fikirmiş, ben ölçülerimi yazıyorum

4. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    koşarak koşarak koşarak 36 beden >30 Bedene

5. dreamdulcinea

dreamdulcinea Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    3 haftada 2 cm incelmem oldu her iki üst bacakta da, yağ oranım ise şuan artmış görünüyor; kesin olarak eminim artık, o teneke aletler yanlış ölçüm yapıyor.

6. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 174 boyunda 76 kiloyum göbek değil ama basen ve kalça başını almış gitmiş.2-3 çocuk doğurmuş koca karılar gibiyim.Kalça inanılmaz dik yahu böyle bir şey nasıl olur anlamak mümkün değil.Direk arkadan ileri uzanıyor.Çok kötü bir illet basen ve kalça sorunları Allah yardım etsin.Birde göğüslerim rahatsız etmeye başladı.Herkes memelerin ne kadar büyük diyor.Erkek değil sanki bayanım anasını satayım ne yapsam bilmiyorum

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    üslup çok yanlış.

Azi ve sultanmehmed bunu beğendi.
  8. pohlymnie

pohlymnie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimi kobay faresi olarak insanlığa snuyorum ozaman şuanda:D Şaka bir yana 1 buçuk haftadır bol lifli sebzeler tüketiyorum.Lahan kranabahar brokoli..vb çorbalarını yapıp içiyorum. yağlı beslenmiyorum hiç, işlenmiş besin yok:) bir ay sonra yazarım:D

Azi bunu beğendi.
  9. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    iyi şanslar, proteini de eksik etmeyin :)
    bekliyoruz.

10. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ıyı guzel yazmıssında bu yazdıkların bolgesel zayıflamayı destekleyen bısı gormedım ben . bolgesel zayıflama dıye bısı yoktur fakat sorunlu bolgedekı kas gelısımı bolgede sıkılasmaya sebep olabılır buda bı derece kılo verılmıs gıbı gozukebılır. kılo vermek ıcın cok ılgınc seyler arayıp kendınızı mutlu etmeyın bence cozum cok basıt yag ve kar ve tuzu azaltıp cardıo yapıcaksınız that s all

11. tezcatcatl

tezcatcatl Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    @ayberk
    Tabiki herkes göremeyebilir.
    Denemesi bedava dediğim gibi. İsteyen istediğini düşünebilir. Kimseyle fikir yarıştıracak değilim.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır, deneyimle sabitlediğim bilgilerimi paylaşmak benim için zevk.

Kilo vermek senin için sadece karbonhidrat,yağ,tuz azaltıp cardio yapmak kadar basit ise, diyecek sözüm de yok. Bol şans :)

12. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında yazdıklarınızda sorun yok..ama burdan bölgesel yağ yakımı vardır sonucu yine de çıkarılamaz..

doğrudur, bölgesel yağlanma vardır..hatta kadınlarda özellikle basen yağlanmasından değil bel çevresi yağlanmasından korkulması bunun direk kalp krizi riski ile doğru orantılı olduğu söylenir..ki doğrudur..

fakat bu dediğiniz çözüm yolları o bölgelerden yağ almamak için geçerli olabilir..ona katlıyorum fakat o bölgelerden yağ yakmak için dedikleriniz geçerli değil..

yakarken farklı bir metabolizma var işin içinde..yani enerjiye çevirme metabolizması..bu da tabi egzersizle ve egzersizleri türlendirme ile ancak çözülebilir..

Schwarz'ın da dediği gibi HIIT ve benzeri programlar..

Azi ve SCHWARZXXL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş