Şu soruya faha kimse cevap vermedi.Antremandan önce creatine ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fatiko15 tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba.Bulking dönemindeyim 2 yıllık sporcuyum.Malum antremandan önce ve sonra creatinepure(Universal) ürünü 5er gram alıyorum.Antremandan sonra insülin hormonunu aktive etmek amacıyla 200 ml üzüm suyu ile alıyorum.Peki antremandan önce nasıl almalıyım ?Antremandan önce de 200 ml üzüm suyuyla alıyorum ve çekincem var.İnsülin hormonu antremanda ters teper v.s gibi bir edirginlik var içimde.Ne yapmalıyım ?

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    yükleme yapmıyorsanız günlük 10gram fazla değil mi? 70kilo altına 3gr üstüne 5gr günde diye kullanılır genel olarak.bu civarlarda yani.ayrıca alındıgı saatin de çok önemi yok.sabah,antrenman öncesi-sonrası yada başka bi zamanda alınabilir.önemli olan günlük total ihtiyacı karsılamak.meyve suyuyla-suyla herhangi birşeyle de alınabilir.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    1-günlük 10 gr almaniza gerek yok
    2-antreman öncesi almanizada gerek yok
    creatin kullaniyorsaniz büyük ihtimal wheyde kullaniyorsunuzdur antreman sonrasi whey e karistirmak uygundur,whey yoksa üzüm suuy olur.

Sayfayı Paylaş