İlk ve şimdilik son olacak 1 ay için en verimli çalışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yakuphan tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Yakuphan 1 ay spor için hamlığını atmaya yarayacak bir süre olabilir genç olduğun için burada tavsiye veren insanları biraz dinlemeni tavsiye ederim ben. :)
    Merak etme 1 ay da o fazla diye gösterdiğin adamlar gibi olman zaten imkansız bırak bir ayı 1 yılda bile olamaz senin vücuduna göre :)
    Yapman gereken yazılacağın spor salonunun hocası ile konuşmak derdini anlatmak sağdan soldan bulduğun programlar senin için sağlıklı olmaz. Tavsiyelere kulak ver. ;)

2. Yakuphan

Yakuphan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Lorethlorien yazdıklarımda, tabii ki 1 aydaki hedefim bu değil . yazıyor resmin üstündeki yazılarda

3. Yakuphan

Yakuphan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    nGzbyk o resmi zaten, bu sporu öyle fazla fazla yapmak istemediğimi belirtirken yolladım
    Benim tek hedefim , ben sadece 1 ay gidebileceğim fitness a yani inş. Bi yere gittim 17 nin altındayım diye almadı . bulduğum gibi gidicem ama hem param hem de vaktim sadece 1 ay a yeter bende o yüzden bu 1 aydan alabileceğim en fazla kas kütlesi ve hacmi almak istiyorum. Bakın fazla almak istiyorum demiyorum, alabileceğimin en fazlasını almak istiyorum diyorum, tabii ki 1 ayın ardından evde şinav mekik vb. Olarak devam edeceğim

Bu arada yorum yapan herkese çok çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Sayfayı Paylaş