İlk kür önerileriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yasin korkmaz tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yasin korkmaz

yasin korkmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Merhabalar. Benim 6 aylık bir spor geçmişim var yaşım 18 boyum 1.83 kilo 80 şuan ki ölçülerim kol 35 omuz 112 gögüs 102. steroid kullanmayı düşünüyorum fakat şimdi değil biraz daha ileride şimdiden araştırayım dedim .amatör bir şeyler fakat jinekomasti falan beni korkutuyor sinir bozukluğu uyku bozukluğu falan bunlar gerçekten oluyor mu ? yapmak istediğim kür 500 mg falan değilde daha az şekilde kür sonra novaldex falan kullanarak yapılırsa bir şey olur mu ? bu konuda gerçekten bilgili olan biri varsa bana özelden ulaşabilir mi ? eczaneden satın alabileceğim ürünler .

Son düzenleme: 6 Mart 2015
  2. Akhilleus

Akhilleus Üye

Beğenileri:
    1.294
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İstanbul
    1. olarak 18 yaşındasın. Biz bu kadar ilacı zaten senin hormonlarına ulaşabilmek için alıyoruz sen alıp ne yapacaksın?

2. olarak spor geçmişi her ne kadar bazıları minimum 3-4 yıllardan bahsetse bile ben katılmıyorum önemli olan vücudunu tanımak ve antreman tekniklerini geliştirmiş olmak. Hem yaş hem de antreman olarak daha önünde uzun bir yol var. Biraz ileride değil bayağı bayağı ileride düşünürsün.

3 Şu kadar değil de böyle olsun, sonda HCG değil de nolvadex olsun gibi pizza siparişi verilir gibi kür olmaz. Kür yapacaksan riskleri ve sıkıntılarını göze alacaksın. Beslenmen olsun, antremanın olsun, kullanman gereken roidler olsun bunu da almayayım, aman kim hcg ile uğraşacak gibi olmaz.

Balboa7 ve octeniskrup bunu beğendi.
  3. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Oyle birsey ki bu sen herseyi duzgun yaparsin ama tum yanetkiler seni bulur, vucudunun kabul etmesi ile alakali bir durum birazda.

4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    senınde testo oranın yuksek zaten bu ysta harektlerı duzgun ve normal beslnmeyel vucudun ıyı bır tepkı verır gelsımeye acık bır yasın var bence bulasma arkadasım 20 yasına kadar bence steroıd kullanılmamalı kansındayım

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Mesaj içeriği 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne başlık açabilmek için yeterli görülmemiştir.

Açtığınız başlıktaki mesajınız, yönetim tarafından incelenmiş ve 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde yayımlanması için yetersiz görmüştür. Size tavsiyemiz; aşağıdaki önerileri dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

- BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır! Sitemizin amaçlarından bir tanesi, eğer steroidler KULLANILACAKSA doğru kullanılmasıdır. Bu bağlamda, eğer sporda yeterli tecrübeye ulaştığınızı ve steroid kullanmayı düşünüyorsanız, kullanmadan önce çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

- Steroid kullanmadan önce 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde bulunan, steroid kullanımını tecrübe etmiş üyelerimizin başlıklarını inceleyiniz. Bilimsel araştırmaların, makalelerin ve tecrübeli üyelerin mesajlarının bulunduğu başlıklarımızı okuyunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş