İki senelik değişim...65 to 73 kg

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve madmax29 tarafından 27 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Hocam biraz su mu var bu fotoğraflardaki formda ? ve sırtta istediğiniz kuruluğu yakalayabildiniz mi :D

2. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    bugun 72.7 kg yim...aslında su var olması gerektiği kadar...zaten yapılan yanlışlardan biri erken suyu atmak veya diyeti çok katı yaparak çok fazla küçülmek. ben şu an rolantide gidiyorum 8 gün var daha...

3. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Su atılıp karb yüklemesi yapıldıktan sonraki formunuzu çok merak ediyorum:D

4. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    muhtelemen yarışma günü bol bol foto ve video çekilir...inşallah burada onlarıda paylaşırım...amacım finale kalabilmek benim için bu net bir başarıdır...3.5 sene once 36 yaşında tam zamanlı iş güç sahibi bir adamın bugün lisanslı musabık bir sporcu olması çok kolay birşey değil...ben bunu başarmanın gururunu yaşıyorum...birçok acıdan emek var feragat var acı var o yüzden derece olmasa bile 39yaşında orda olmak güzel...hedefim finale kalmak ilk 6 içinde olabilmek ondan sonrası nasip kısmet...

respect2us.23, Huso93, mrthr35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Ddide

Ddide Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Steroidlerle hersey mumkun.

6. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    çok ilginç ve farklı noktaya temas eden bir cevap:eek:

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Sen stetoid kullanıp 4 ay göt üstü yat. Sonra gel teorini anlat. O zamana kadar çocuk havuzunda oyna

mrthr35 bunu beğendi.
  8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Çoğu kişi parası olmadığı için kullanamadığı şeyi kötülüyor Buda bi gerçek

9. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    artık bu roidlerle ilgili ergen ergen saçmalayanlara çok takılmıyorum...süreci az çok bilen ne kadar zor işler olduğunu iyi bilir...ha bu arada...pazar günü çok agır ishal vakası geçirip 1 günde 2 kilo verdim ve güc kaybı max seviyede...70.6 bugunki tartımdı...dün gece hiç uyumadım...ama mücadeleye devam....roidlerle herşey mümkün diyen zevat keşke biraz haddinizi bilseniz başka bişey değil yani...

Huso93 bunu beğendi.
  10. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Çok geçmiş olsun yarışma için diyeti koruyor mmsunuz ishale sonra? Bol su ve isotonik tavsiye ederim. Vitargo mesela sağlık Yarışmadan önemli. Kuruluğu feda edin lütfen bir dahaki yarış maya şansınızı deneyin bu seferki ishalin sebeplerini inceleyip tecrübe defterine yazın. Bu dediklerimi yarışa çok az zaman varsa tabii tedaviden sonra tekrar kuruyacak zaman varsa sorun yok.

madmax29 bunu beğendi.
  11. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Geçmiş olsun öncelikle. Eğer diyare hala devam ediyorsa muz, patates, gibi besinler tüketebilirsiniz hem diyare için iyi gelecektir hem de yüksek potasyum içeriklerinden dolayı (müsabaka öncesinde olduğunuz için) ödem ve su konusunda size yardımcı olacaktır. Hatta potasyumu düşünmezsek bu süreçte yoğurt ve yağsız pirinç diyare için faydalı olacaktır. Sıvı kaybı olduğu için domates suyu gibi potasyumdan zengin bir içecek de tüketebilirsiniz, kaybettiğiniz sıvı ve elektrolitlerin yerine konulmasında faydalı olur.

madmax29 bunu beğendi.
  12. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    cok teşekkür ederim Allaha çok şükür hızlı toparladım bugün antrenman dahi yapaliecek enerjiye geldim...onun dışında kilomda 71.6 kg güncel formum gerisi nasip diyelim...
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2017 ---
    saygıdeğer hocam cok kıymetli bilgileri bize veriyosun sanada ayrıca teşekkür ederim...cok şükür diyareyi ercefurly sayesinde çok hızlı bir şekilde yendik. onun dışında su yüklemesi yaptığım için bol su tüketimi beni ayakata tuttu güncel kilom toparladı biraz zaten diyetimde fazla çeşit besin yok sadece salatalık dışında tüm yeşillikleri kestim riske girmek artık çok kötü olabilir...yarın itibariyle tuzu kesicez su yüklemesi de sanırım perşembe günü bitecek....bilgiler için tekrar teşekkür ederim.

respect2us.23 ve Ackres bunu beğendi.
  13. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Umarım başka aksilikler olmazda yarışa katılabilirsiniz hocam.
    Şimdiden başarılar diliyorum yarışmada.

madmax29 bunu beğendi.
  14. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    emek tabiki vermişssinizdir ama genetiğiniz fazla iyi deil gibi geldi bana ilk fotoğraftan roids kullanmanıza rağmen doğal ulaşılabilcek bir form rahatlıkla

15. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    genetik uzmanı dostum sen natürel yap daha iyileri senin olsun...
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Eylül 2017 ---
    teşekkür ederim güzel dileklerin için...şu an daha iyim...su diyetine girdik bugun 3lt - yarın 2 litre ve cuma öğleden sonra da müsabakaya kadar suyu kesicez...şu an yağsız tussuz basmati ve haşlama tavuk dışında birşey tükeymiyoruz...ufaktanda olsa 150 gram basmati ile vucuda yükleme başladı....tartı sorunu olmadıgı için karb. la oynama şansımız daha fazla...klasikte yarışssaydık malesef cok daha işimiz zordu tartıya sıfırlama yapmadan gidemezdik...artık su atıcı ve su diyeti ile kuruyabildiğim en son noktaya kadar gelicez...sonra yüklemede daha büyük görünmek için dua edicez...tabi birde bu işin yuzde ellisi pozlar, pozlarda ciddi eksiğim var özgüvenim çok iyidir ona güveniyorum...bu nedenle son günü tamamen pozlara çalışcam...sınava bir gün kala ders çalışan cocuk gibi olacak ama :) bazen böylesi daha iyi olabilir...nasip kısmet

Son düzenleme: 13 Eylül 2017
    goodfellas9 ve Ackres bunu beğendi.
  16. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    herkese tekrar selamlar...bugun sabah tartısında ilk defa 70 altı görüldü... 69kg cıktım sevinsemmi üzülsemmi bilemedim...bir yandan kurudugumu aynada görürken bir yandan da resmen ufalma psikolojisi beni sürekli rahatız ediyor...ama oyunu kuralına göre oynamak zorundayım...oraya gelen herkes bu şekilde olacak diye kendimi motive ediyorum...onun dışında bugun su 2lt ve benim gibi günde 4-5 lt suyu cok rahat ıcen adam için resmen hazine gibi gıdım gıdım içiyorum... karb olarak 150gram basmati yagsız tussuz protetin olarak da 800gram haşlama tavuk yağ olarak bir avuç ceviz...enerji seviyem yerlerde....sanki hava uçuyorum ama yerde gibiyim...fiziksel görüntüm iyi sayılır biraz suratım çöktü...yarın artık suyu kesicez ve yüklemeye başlıycaz...müsait olursam tüyaptan hazırlanırken bir kaç foto atarım...onun dışında bütün müsabakaları http://canli.fitnessburada.com/ bu adres online verecek...herkese saygılar sevgiler

Ackres bunu beğendi.
  17. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    herkese tekrardan selamlar...evet arkadaşlar yarışma hikayemiz Allahın izniyle kazasız belasız bitti. cumartesi günü ilk podyum bizimdi yaklaşık 14 saatlik susuzlukla birlikte son tartıda 68kg çıktım sabah. küçük bir kahvaltı sonrası 7 gibi tuyaptaydık...podyum arkasında yaşananlar çok acayip şeyler aslında ama bir o kadar zevkli ve heyecanlı zamana karşı yarış var....bir yandan boyanmak bir yandan pump olmak bir yandan da yükleme yapmak derken bir bakmışsın podyum dasın onlarca insan türbinde seni izliyor...gerçekten o sahneye çıkıldığında alınan haz heyecan başka bir şeyle tarif etmek mümkün değil. ben son 1 haftasının kabus gibi geçtiği bu diyet döneminde bir daha asla böyle bir müsabaka hazırlığı yapmayacağımı kendi kendine söylerken...bugün seneye eylüle derece için kendime hedef koyar hale geldim :) . etrafınızda size destek verenler oldukça iş daha katlanası ve güzel oluyor gerçekten...atletik fizik kategorisi şampiyonanın maalesef en kalabalık kategorileriydi...hatta gençler de bir boy grubunda 75kişi podyuma çıkanlar oldu, şaka gibi. mesela pazar günkü klasikte -171 kategorisinde toplam 7 kişi vardı ilk 6 zaten final demek. ben ise -170 büyük erkeklerde idim 23 kişi ile podyuma çıktım...ve ilk kez katılan sadece iki kişi vardık. bu arada en yaşlı bendim :) birde bir arkadaş vardı. diğer rakiplerin hepsi 25-30 yaşında genç arkadaşlardı...ilk 5 kalan arkadaşlar son 3 senedir o podyuma sürekli çıkan ve derece alan arkadaşlardı ve gayet tecrübelilerdi. fizik olarak da gerçekten hakkaniyetli bir finaldi. ben ise 23 kişi içinde yarı finale kalabildim ki bu benim için çok büyük bir onurdur...hemen iki dakika sonra oradan inip eve gitsem gerçekten çok üzülürdüm...podyum havasını yarı finale kadar hissettim hatta 6. finalistin yerine ufak tefek tecrübesizlikler yapmasaydım ben bile olabilirdim. buradan çok ciddi tecrübeler çıkardım, oraya giderken eksiklerimi biliyordum hatta yarışmaya girme kararını son 1.5 ay kala vermiştim. hocamda bu kısa süre zarfına elinden geleni yaptı benim için ve bu kadar kısa sürede yarı finale çıkabilmek beni çok motive etti ve gelecek için hırslandırdı. artık seneye nerede nasıl olacağımı nasıl bir hazırlık takvimi gerektiğini çok iyi biliyorum. bütün planlarımı final ve hatta derece üzerine kurguladım. yapabilir miyim ? bence evet. sahne performansı olarak hocam bile senden bu kadar sahneyi doldurabileceğini beklemiyordum dedi...bu sanırım doğuştan gelen bir yetenek :) bugün tartıda 73kg geldim...yani 4 günde 5kg aldım zaten çoğu su kaybıydı...kendime geldim be diyetimi koruyarak biraz vücudumu dinlendiricem...sonrası takvimi ayarlayıp seneye eylüle kendimi hazırlıycam...inşallah bu küçük anı defteri de burada kalır seneye bizde bunları okurken başka yerlerde oluruz....hepinize bu uzun yazıyı okuduğunuz için saygı ve sevgiler dilerim...son olarak bir kaç foto ile yazıyı noktalıyorum.

yarışmadan bir gün önce surat çökmüş durumda 68kg (önümde duran su içilmedi bu arada :) )
    IMG_1463-19-09-17-01-35.JPG
    cumartesi günü sabah tartısı
    IMG_1433-19-09-17-01-35.JPG
    podyum arkası boyanırken - sıfır pump ve sıfırlanmış fizik
    IMG_1485-19-09-17-01-35.JPG
    podyumdan kareler
    IMG_1491-19-09-17-01-35.JPG IMG_1524-19-09-17-01-35.JPG IMG_1529-19-09-17-01-35.JPG

ve final dünkü idman - 73 kg ' ye dönüş
    IMG_1629-19-09-17-01-35.JPG

Megist, respect2us.23, Vivazapata ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam tebrikler. Bu derece keyif aldıysan ne mutlu sana . Bir sonraki yarışma içinde başarılar şimdiden.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

madmax29 bunu beğendi.
  19. Huso93

Huso93 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam tebrikler sizin gibi birinin forumda olması ayrıca keyif veriyor bize:)

madmax29 bunu beğendi.
  20. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    6 hafta kala yarışmaya girmeye karar verip, son 1 haftada ağır diyare yaşamanıza rağmen yarı finale kalmanız iyi bir başarı hocam. Üstelik ilk müsabaka döneminiz diye biliyorum. Seneye tecrübeleriniz ve bu motivasyonunuzla çok daha iyi olacağınıza inanıyorum. Tebrik ederim hocam :)

madmax29 ve goodfellas9 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş