İdman Kaç Dakika Olmalı(Tek Kas İçin)?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve freeozgur tarafından 14 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    oncelıkle estafurlah nedemek gecen yazımda sızde benım fazla alınganlıgımdan nasıbınızı aldınız nebılım hocam ben sızın yazdıgınız cogu forum yazısını okudum ve cok beyendım ve benım mesajıma verdıız cevabı cok kısa buldugum ıcın uzulmustum ama bu cevabınız tabıkı tam oldu ..

hocam oncelıkle verdınız cevap ıcın cok tesekkur ederım.saat konusunda fıkrınıze katılıyorum kesınlıkle dogru daha onceden ant. saat 4de yapıyodum ve ant.dan daha cok verım alıyodum ama su an calıstıgımdan dolayı saat 7 de yapıyorum tabıkı bu bıraz etkılıyo !!
    hocam tavsıye etdınız programa gelınce bıraz kafamda soru ısaretlerı var ben 3 gun calısıp 4. gun off verıyorum sızınkıne gore 1 gun calısıp bır gun cardıo yapmam bıraz hacımımı etkılemezmı (tabı yaglı ve gobeklı olmaktan ıyıdır )ben hacım calısıyorum hacım ıcın tavsıye edecegınız bır program varmı ?? fotoma gelınce en yakın zamanda gonderıcem .sımdıden cok tesekkur ederım

2. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    insanlar bu samimiyeti yada bu cüreti nerden bulabiliyorlar anlamıyorum..provoke etmeyemi çalışıyordun antrenörmen..

neyse..

dostum freeözgür bende makine mühendisiyim..aslında kendi makineni kendin yap fikrindeydim buaralar..
    özel mesajta mail adresimi attım sana..cad çizimlerini ve varsa montaj resimlerini gönderebileceğinden bahsetmişsin..gönderirsen sevinirim..[/quote]

hoca yolladım umarım hosuna gıder ayrıaten ozur bıraz gec oldu ama gorunce deydıgını anlıyacaksın bu arada bu kadar gec kalmamın sebebıtekrar cızmek zorunda kalmam bu arada lat pull down kısmı daha bıtmedı onu da bılhassa daha sonra ılgılenecem pc kardesımın azızlıgıne ugradı o kısım ıcın sızden 1 hafta daha musade herkeze kolay gelsın !!

3. Muhammed Masum

Muhammed Masum Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Son düzenleme: 6 Kasım 2008
  4. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar bende başlık accaktım fakat buna benzer arama yerinden böyle bir konu buldum .. bende sizlere 4 ufak soru sormak isterim

1: setler arası dinlenme sürem 30 saniye ile 60 saniye arası
    2: bir hareketten diğerine geçis sürem 1 ile 1:30 dk arası
    3:toplam günlük çalısmam 45 dk ile 1:30 arası
    4: Haftada en az 4 en fazla 5 kere salona gidiyorum

Sizce bu yaptıklarım sağlıklımı ?

Sayfayı Paylaş