İddia Ediyorum...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CHIEF0kalender tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CHIEF0kalender

CHIEF0kalender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yaş 17... hayatım boyunca bu yaşıma kadar toplam 8 ay badi , 4 ay kickbox 2 ay yüzme kurslarına katıldım. Bunları okurken ne vücut yapmıştır be!! falan diyebilirsiniz. Fakat üzgünüm ki benim metabolizmam hızlı ve kilo alamıyorum. Spor yapıp bırakınca aldığım kilolarda gidiyor. Geçen sene tüm sporları bırakıp 2 ay boş boş gezip yeme alışkanlığımı neredeyse bitirmiş bir haldeyken resim çekindim. Yani sıfır ilk halim sayılacak fotoğrafı yayınlıyorum. Kilom ~53 kilogram boyum 183 cm. Sigara alkol kullandım. Bildiğiniz leş bir insandım. (26.09.2014) O gün aynada kendime baktım ve her şeyi değiştireceğime karar verdim. Ama 1 ay badiye gidip tekrar bıraktım. :) İnancım zayıftı. Zaten inancım zayıf olmasaydı toplam 14 ay spor yapmış bir insan olarak vücudum böyle olmazdı. Üniversiteyi kazanamadım. İyice bunalıma girdim. 52 kiloya dayandım. Bildiğiniz ölü gibiydim. Hep vazgeçtim. Bir ay iki ay sürdü salon günlerim.

SAM_3731.JPG

İLK HALİM. ~52-53 KG 183 CM

SAM_3733.JPG

Toplam haftada 3/4 günden 6 hafta boyunca badi salonuna gittim. 4.hafta 57.40 oldum. 7.haftama girerken kilom 60.50. Ve sigara alkolüm yok. Sınavlara tekrar hazırlanıyorum. Hayatımı düzene soktum. Spor hayatım boyunca asla protein tozlarına veya herhangi bir ilave maddeye başvurmadım ve başvurmayacağım da. Vücut yapmak için sadece inanç olması gerektiğini ve onu istemekten geçtiğini göstermek istiyorum. Her şeyi ama her şeyi düzene soktum. Sabah kahvaltısı ara yemek öğlen ara yemek akşam ara yemeği günde yediğim öğün sayısı altıya kadar çıkıyor ama beşten aşağı inmiyor. Sağlıklı yiyecekler yiyorum. Uykuma dikkat ediyorum. Bu sefer vazgeçmek yok. Her ayın sonunda buraya resim atıp vazgeçmediğimi kanıtlayacağım.Yarın bu saatler de 1 ay sonraki halimi yani şuan ki halimi atacağım.

Son düzenleme: 19 Ekim 2015
  2. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Seni tebrik ederim kafanda cogu seyi cozmussun ve bunu vucuduna aktarmayada baslamissin umarim istediklerini elde edersin. Beslenme ve ant programi paylasirsan bir ara gormus oluruz

3. Prii

Prii Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Konunun başından sonra okumadım. 8 ay çalıştın diye kimse sana vay be ne vücut yapmıştır demez burada. Bu iş için 8 ay çok az bu kafayla gidersen motivasyonun düşer ilerde. Çünkü bu iş sabır işidir. Öyle 1-2 yılda bile zor güzel vücut çıkarmak.

4. CHIEF0kalender

CHIEF0kalender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Teşekkür ederim [​IMG] sabah kahvaltısına ve salondan çıktıktan sonra ki öğünüme çok dikkat ediyorum diğer öğünler o kadar dikkatli değilim ama ara öğün yapıyorum genelde. Bir de salonda çok su içerim, yarım saat çalıştıktan sonra veya ısınmam bittikten sonra bir adet muz, muzlu süt veya metro. Snickers kısacası enerji veya protein vericek bar tarzında bir şeyler alıyorum. Sabahları yulaf ezmesi, süt, fındık, fıstık, ceviz, bal, keçiboynuzu, yoğurt, ton balığı, yumurta bunlardan oluşan bir düzen hazırladım

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. CHIEF0kalender

CHIEF0kalender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk olarak yorumun için teşekkür ederim. Yanlış anlamazsan şunu da eklemek istiyorum; bir işe başlayınca muhakkak bitirene kadar devam et reis. Toplamda 14 ay vücut çalışan ve düzenli çalıştaysa eğer fit bir vücuta sahip olur. Arnold gibi olmaz ama ortam içinde imrenerek bakılcak bir vücuda sahip olur. Tabikide bu kişiden kişiye değişir. Yağ oranı %10 15 olan biri için 14 ay bence kısa bir süre değildir. Ve yazıyı tamamiyle okusan bence ne yazdığımı daha iyi anlayacaksın. Ama sen en başta bırakıp oraya takılıp yorum yapmışsın yinede teşekkür ederim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. CHIEF0kalender

CHIEF0kalender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    1 aylık sıkı ve düzenli çalışmamdan sonra ki halim

3.jpg

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş