İşi bilenler bir bakarsa sevinirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve İbrahim Aşık tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. İbrahim Aşık

İbrahim Aşık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Herkese selamlar,
    Ben İbrahim, bodyforum.tr' ye yeni kayıt oldum. Kendimden bahsedeyim. Spor salonuna gidemiyorum, mesafe olarak çok uzak evde kendim bir şeyler yapmak istiyorum şuan 3'er kiloluk dambıllarım var. Sizin önerileniriz doğrultusunda halter, barfiks barı, daha ağır dambıllar alabilirim. Boyum 1.79 cm, 60 kiloyum (1 2 kilo aşağısı veya yukarısı olabilir). Kollarım 29 cm, göğsüm 90 cm, belim 77 cm. Amacım kilo almak ve kaslarımın hacminin artması. 1 2 hafta içinde eğer önerirseniz vg salonuna başlayadabilirim bu kesin değil, siz şimdilik bana kilo almama yardımcı bir beslenme programı ve kaslarımın hacminin artması ve güçlenmesi için ne önerirsiniz ?
    50 mekik 40 şınav çekebiliyorum, omuz ve göğüs kaslarına da ağırlık vermek istiyorum
    Şimdiden sağolun.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba hosgeldin . Konu acmadan once arama yapsaydin aradigin sorularin cevaplarini bulmustun bu kadar hazirci olmayin ;) yeni baslayanlar bolumunu okumani tavsiye ederim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş