İş hayatıma göre Supplement Kombinasyonu yapmam gerekiyor. YARDIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erdalflz1995 tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Erdalflz1995

Erdalflz1995 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    evvela S.A
    2Aydır fitnessle ugrasıyorum az çok gelişim oldu bunun farkındayım ve artık takviye alarak devam etmek istiyorum..yeni bir işe başladım öğlen 12 akşam 12 çalışıyorum. sabah 8-9 gibi kalkıp antremana gideceğim o saatlerde protein ihtiyacımı karşılaya bileceğim bi imkanım yok(bekar evinde kalıyorum), bu sebepten uyanır uyanmaz protein alacagım ve antremandan sonra da bi porsiyon daha alacagım. kalan protein ihtiyacımı iş yerinde yemeklerden alacagım(lokantada çalışıyorum). bunun yanında bcaa glutamin kreatin de kullanmak istiyorum fakat ne zamanlar kullanmam gerekiyo bilmiyorum. supplementleri çok araştırdım kafam çok karıştı şu an aklımda.
    içinde az miktar da olsa kreatin olan whey protein almak istiyorum(varsa) + bcaa glutamin kullanaymayı düşünüyorum,
    yada whey protein içinde bcaa glutamin kreatin içeren + ek bcaa alıp kullanacagım. sizin tavsiyeleriniz nedir, benim çalışma saatlerime göre nasıl kullanmalıyım aksi tüm tavsiyelere de açığım teşşekür.

BOY 1.74 KG 87
    Amacım hacim almak.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2017 ---
    marka tavsiyelerinizide bekliyorum...

Son düzenleme: 11 Nisan 2017
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş