Önerilerinize ihtiyacım var....

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tanfaydn tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tanfaydn

Tanfaydn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba ismim Tan 20 yaşındayım 1.75 boyunda 70 kiloyum
    Kahvaltım:5 yumurta , büyük kalın bir dilim lor peyniri 0 yağ , yeşil çay ve yulaf ezmesi light yoğurt ile birlikte
    Ara öğün:1 adet muz
    Öğlen yemğim : 250 gram tavuk balık ve ya et değişiyor , 1 büyük tabak makarna veya beyaz pirinç yanında ya yeşil salat ya da brokoli
    Ara öğün : 15-20 adet kuruyemiş
    Antreman öncesi yarım muz ve 1 kase yulaf ezmesi light yoğurtla birlikte
    Antreman sonrası : protein tozu , 30-60 dk sonra 250 gram balık et ya yanında pilav ya da makarna yeşil salata veya brokoli
    Gece yatmadan 1 saat önce 0 yağ lor ve yeşil çay

Antremanı genellıkle aksam yapıyorum okuldan dolayı , tükettiğim fazla karbonhidrattan dolayımı bilmiyorum biraz sert göbek cıktı ne dersiniz antremandan sonra yani son öğünüm olan yemeğimde ki karbonhidrat miktarını yarıya indimeli miyim , ve son olarak antreman yapmadığım günlerde akşam yemeğim de ne kadar karbonhidrat almalıyım bilgilendirirseniz çok mutlu olurum bu sporda henüz yeniyim sizin gibi deneyimli kişilerin rehberliğine çok ihtiyacım var teşekkür ederim..

Son düzenleme: 15 Nisan 2015
  2. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    karbonhidrat miktarını hiç indirmene gereke yok hatta artırman gerek.. atreman yapmadığın günlerdede kaslarını beslemelisin sadece çoook az daha karbonhidratı kısarsın ayrıca hergün bunlarımı yiyorsun yani ara öğün muz atreman öncesi muz sabah yulaf ezmesi antreman öncesi yulaf ezmesi felan deiştirmelisin yani bigün elma ye bigün patates haşlaması ye bigün ton balığı kat öğünlerine..

3. Tanfaydn

Tanfaydn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sana telefon numaramı versem özelden bana ulaşır mısın dediğim gibi yeni başladığım için bu tip problemler yaşıyorum..

Sayfayı Paylaş