Öğrenci diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 'Tuna tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Ton balık ve yogurt yememden dolayı zehirlenmiştim 1 hafta küsür kendime gelemedim o yüzden ayran yanına içemem pskolojik olarak :).

Tonbalık light bisküvi yada light ekmek, ton balık sandivç yanına meye suyu tarzı birşey olabilir

2. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Light form bisküviden lif veya karbonhidrat sağlayabilirsin ama o 7gram protein vücudun için kullanışlı değil.Onu unutun.Protein hesabı yaparken bitkisel proteinler hesaba katılmaz çoğu zaman.Amino asit profilinden dolayı vücut proteinlerden tam anlamıyla yararlanamaz daha detaylı bilgi için forumda arama seçeneğini kullabilirsiniz.
    2. öğündeki 2 kutu ton balığı çok değilmi?
    ortalamanın çok üzerinde değilseniz 50 gram proteini tek öğünde almak çokta faydalı değil.Hem cebinize hem böbreklerinize yük.
    Piyasadaki ton balıklarının yağ oranı çok yüksek.2 kutu ton balığı yağını süzseniz de haddinden fazla yağ depolayacaktır vücudunuzda.

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun light ton balığıda var dardanelin ama fiyat olarak 1 lira üstü fazlaydı diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam bu arada tuna zehirlenmen yoğurtun bozuk olmasından olabilir

Sayfayı Paylaş