ÇOK ZAYIFIM YARDIM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cılızboy01 tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Cılızboy01

Cılızboy01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar.19 yaşındayım (180 boy 59 kilo).Tahmin edebileceğiniz üzere baya cılızım bu yüzden yaşımı gösteremiyorum.Bara girerken sürekli kimlik göstermek hiç hoş değil :D spor salonuna gidecek durumum yok öğrenciyim 5er kiloluk 2 dambılım birde duvara sabit barfiksim var (alalı 3 ay oldu kurulumunu bugün yaptırabildim :( ) barfiks çekmekte aşırı zorlanıyorum çünkü kollarım aşırı güçsüz . Kendimi nasıl güçlendirebilirim nasıl bi program yapabilirim evde bu aletlerle .Evin içinde alay konusu bile oluyorum.Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

2. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim Barda Kimlik Soruyoarlar Diyorsun Spor Salonuna Gidicek Maddi Durumum yok diyorsun İÇME SİGARANI İÇME ALKOLÜNÜ BESLENMENE YATIR ALKOL VE SİGARA OLURSA BAŞARAMAZSIN
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2020 ---
    SENİN İLK HEDEFİN KİLO ALMAK BU YÜZDEN SABAHLARI 3-4 TANE YUMURTA YİYİCEKSİN ZAMANLA ARTTIRISIN
    ÖGLEN TAVUK PİLAV AMA BOL PORSİYON
    ARA ÖGÜN GONG YADA KURUYEMİŞ
    AKŞAM
    TAVUK PİLAV SALATA 2 DİLİM TAM BUGDAY EKMEK
    UYUMADAN ÖNCE 100 GR YULAF +SÜT + FISTIK EZMESİ

3. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Böyle saçma diyetlere gerek yok. Önüne ne gelirse hayvan gibi ye. Ben de 59 kg 180 başladım bu spora. 1 yılda 80 kiloyu gördüm. Ayda 2 kilo alacak şekilde önüne ne gelirse yiyebilirsin.

Frightos bunu beğendi.
  4. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Spor yaparken diyet yapmasanızda yağlanmamanız mümkün olabilir metabolizmaya,antrenmana vs. bağlı bunda sorun yokta,iç organlarınızın sağlıklı olup olmadığını garantileyemezsin sıkıntı burada işte.

5. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Adam 1,80 boyunda 59 kilo ya ne diyeti ne yulafi ne kuru yemişi. Arkadas cok doğru soylemis belli bjr raddeye kadar eline geçirdiğini "hayvan gibi" yicek tabiri caizse. Ne bulursan ye dedigide cips çikolata degil heralde o kadarinida bu sporu yapan adam akil eder.

Edit: ama bir konuda hakli bara giden adam spora para yok ogrenciyim diye bahanelerle aglayip sizlamicak spor salonunun 3 aylik üyeliği 1aylik sigara masrafi yada alkol masrafı ( illa sigara iciyorsun demedim ornek verdim) ama cok cok zor durumda olmadiktan sonra spor salonuna para bulamamak bana cok sacma bahaneler geliyo sadee spor salonundan bahsediyorum ama sporun komple her detayina butce ayirmak gercekten maliyetli ona lafim yok.

6. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Hah işte yazdığın 2. cümle herşeyi açıklıyor ne bulsan ye tamam da gidip cips-kola,cips-kola döngüsüne girme aldığın kilonun bir gram yararı olmaz iç organlarının sağlığınıda bozarsın.Ev yemekleri genelde işlenmiş gıdalara göre sağlıklı kalıyor evde yemeğini sağlam ye karbonhidrat bombası birşeyler de yesen içinde bir yerlerde protein bulunsun ,başlangıçta bu önerilir.

Ayhanmetal ve Frightos bunu beğendi.
  7. darkfather

darkfather Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Basın
    Yer:
    Beşiktaş
    Spor, en az üç öğün, yine yetmiyorsa gainer. Çok kaliteli gainer'lar var piyasada, protein olanı yüksek olan.

Ama beslenme, dinlenme ve spor üçgenini her türlü tamamlaman ve aksatmaman lazım. Bunları çok etkilemeyecekse yine git bara.

Ayhanmetal bunu beğendi.
  8. Ayhanmetal

Ayhanmetal Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam bara gitmende falan bir sakınca yok kendini çok kısıtlama şuan “her zaman yediğinden” fazla yemek yemeye çalış, sabahları yumurtalarını ye, kendine sürdürülebilir bir antrenman rutini tuttur ve azami 6 7 saat uyumaya özen göster. Bunları yaptığın sürece gerisi detay, alkolünü de çok hangover moduna girmeden içeceksen off günlerinde iç çok sık olmamak kaydıyla.

9. Kenahuliou

Kenahuliou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    13
    Neden süt fışkırsın tavuk pilavdan ve senin beslenme önerilerin ne?

10. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Mesajlar silinmiş ve üyelere gerekli cezalar verilmiştir.

Kenahuliou bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş