Çok zayıfım spor salonuna gitsem nasıl olur?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BlueTix tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Yararı olur mu?

1. Olur

oy sayısı 17
    94,4%
  2. Olmaz

oy sayısı 1
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. atakankokcu

atakankokcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Fizyoterapi okuyorum yürürken öne eğimli varsa kesin git 13 yaş ile 16 yaş arasında postüre dikkat etmek lazım yoksa ömür boyu kambur olursun. Hastaneye gidip muane olmanı tavsiye derim dr sana gerekli hareketleri söyleyecektir. Bol bol makarna ye yatmadan önce ye bende şuan senin gibiyim

2. BlueTix

BlueTix Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    @doxux Hocam bugün başladım spor salonuna.5-6 tane alet vardı.Adam bu aletleri 4 setten 10 kere tekrarlıcaksın sonra işin biticek dedi.Kilo almam gerektiği için fazla efor sarfetmemem gerekiyormuş.Yaptım ama açıkçası 45 dk falan sürmüştür herhalde.Ha kolum kasılıyor şu anda ayrı mesele.Ama sanki az geldi bana.2 hafta böyle devam edecekmişim sonra öbür aletlere geçecekmişim.Haftada kaç gün gelmem gerektiğini sordum 3 gün dedi.Yemek listesi olarak da bol yulaf ezmeli bir liste verdi.

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Doxusa demissin ama ben cevabliyim
    BENCE haftada 3 gun ve 4 hareket neyse cok az ozellikle full aletle calisiliyosa ama yebi baslamassin cok agir calismaman gerek bi yandan dogru cunku tahminen hayatin boyunca eline dumbell almadin ama 1-2_ ay gectikten sonra bi 3-4 kilo alabilirsen biraz fazla bu zarf icinde ama haftada en az 5 gun gidio her gun ayri bolgeyi calistirtmiyorsa
    Ve hayla 4-5 hareketle donup dolasiyosan 3 fun boyunca o hoca seni kullaniyordur hemen degistir spor salonunu ve kendine yeni bi salon ara.

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hayır kilo almak için ekstra gainer vs. kullanmana gerek yok,kesinlikle şart değil.ana beslenmeni oturtabiliyorsan oturt,bol yemek ye,protein alımına dikkat et.ha param var dersin,yemek yemek bazen işkence geliyor dersin gainer kullanmanda bi sakınca yok,bariz diyebileceğimiz bir zararı da yok,tüketmen gereken besinin daha kolay halde alınması olarak düşün gaineri.sen öncelikle yemek yemeye başla bol bol,tartıdaki duruma bak,gelişimi görmeye çalış.hocan da sana klasik adaptasyon programı vermiş,birkaç hafta sonra daha iyi bir antrenman düzenin olacaktır.

Sayfayı Paylaş