Çok karışık olmadan bir egzersiz programı arıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ayhan. tarafından 10 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ayhan.

Ayhan. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkese iyi akşamlar
    Haftaya spora başlıyorum. Zaten oradaki hocalara da danışırım ama buraya da bir sorayım dedim. Boyum 1.77 ve kilom 75 civarı. Açıkcası yağ oranım fazla sanırım. Amacım irileşmek. Öyle ayrıntılı bir programa gerek olmadığını düşünüyorum.
    Aklımda şu konudaki hareketleri yapmak var = https://www.bodyforumtr.com/threads/1-ay-hareketleri-pano-şeklinde-resimli-anlatım.42546/
    Bu hareketlerden sonra 20-25 dakika kadar da kardiyo yaparım.

Bunlar bana yeter gibi geliyor ama sizlere de sorayım dedim. İnternette araştırınca bir ton egzersiz programı ve çok çeşit egzersiz hareketi çıkıyor. Amacım kol,omuz,göğüs vs kısaca üst vücudu irileştirmek. Vücut tipim ektomorf sanırım. En azından bir ay bu programı deneyim diyorum.

Eğer bu yetmez derseniz ne önerirsiniz? Çok ayrıntılı olmadan bir program önerinizi alabilirim. (1 gün egzersiz 1 gün boş şeklinde yapsak ve her egzersiz günü aynı hareketleri çalışmak yanlış mı olur yoksa her egzersiz günü bölgesel mi çalışılmalı ? )

2. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    bende irileşmek istediğim için mesajım burda bulunsun.saygılar.

Sayfayı Paylaş