YGS + Spor Salonu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cryptical tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18

Son düzenleme: 1 Kasım 2013
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Düzgün beslenme ve dinlenme ile zararından çok yararı olacaktır. Bu hemen mental anlamda hem fiziksel anlamda olur. Yeterki bunlar derslerinin önüne geçmesin.

Cryptical bunu beğendi.
  3. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ayni sekilde bende dersaneye gidip ygs ve lys hazirlaniyorum.. dersaneye gittigim icin ogle arasina skistirmaya calisiyorum antremanlari 30 40 dk sert idman hakkimdan geliyo... ama cok yorulmak ders calismayida etkilemiyo degil bu yuzden balik yagi haplarindan faydalaniyorum(ne alaka diceksin, etkileri arasinda bir diger etkiside odaklanma ve konsantrasyon artisi sagliyor).. vucudun tum ihtiyaclarini karsilayacak bir beslenme programi ve duzenli min 8 saat uyku ile bir skinti cekmiyorum ama duzene oturtmam 10 gun kadar zamanimi aldi kolay gelsin ;)

Cryptical bunu beğendi.
  4. Cryptical

Cryptical Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18

benexol b12 aldım kullanıyorum hocam ben b kompleks 30 tblet tavsiye ederim fiziksel/zihinsel yorgunuk,saç dökülmesi,siniri,stresi önlüyor yanına çinkoda eklemeyi düşünüyorum 15 mg faydası yavaş yavaş kendini belli ediyor ya bakalım balık yağıda ekleyebilirim ilerki zamanlarda

Sayfayı Paylaş