Sizce ne yapmalıyım?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Mrvw tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mrvw

Mrvw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 4 aydır fitness yapıyorum. Haftada 4 gün çalışıyorum. Beslenmeme de elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Yalnız çok mu acele ediyorum bilmiyorum ama bu süreçte bacak kalça ve kollarda çok belirgin değişikliler olmasına rağmen karın bölgesinde çok çok az bi değişim gerçekleşti. :( Boyum 1.65 kilom 50 ama karın bölgemde çok fazla yağlanma var bu yüzden bir arkadaşım lcarnitine kullanmamı önerdi. Kendisi kullanmış ve özellikle karın bölgesindeki yağları yaktığını söyledi. Tek istediğim sımsıkı bi karnımın olması bunun için daha da kilo verip burdaki yağlardan tamamıyla kurtulmam mı gerekiyor? Yoksa sadece egzersize mi ihtiyacım var? :(

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bölgesel yağ yakımı yoktur. Ancak yağ oranınızı düşürerek istediğinizi yapabilirsiniz. Yağ yakıcılardan mucize beklemek olmaz. Beslenme ve spor ile daha başarılı olursunuz.

sthammer bunu beğendi.
  3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Karın ve bel bölgesi zor eriyen bir bölgelerdir.Bende 1 senedir yapıyorum yaklaşık 22 kilo kadar verdim daha hala oralarda yağlar var. :) Bunun için beslenmeye çok dikkat edip antremanları aksatmayacağız anca öyle yok olur bu bölgedeki yağlar

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha çok kilo vermeniz lazım. Kadınlarda yağlar kalça ve bacakta toplanmaya daha eğilimlidirler, o yüzden buralardan ölçü kaybetmek daha kolaydır. Karın yağları daha az miktarda ama daha inatçı olurlar. En son gidenler bunlardır. Daha doğrusu her yerden gider ama karın yağları gittiği en son farkedilenlerdir. Erkekte ise tersine yağlar göbekte daha çok depolandığı için en hızlı burası gdiyor gibi gözükür.

Siz diyete devam edin, sırası gelince karın da gidecektir.

Sayfayı Paylaş