protein tozları hakkında çok bilgisizim yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gregory house tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    30-40 gram protein eksiğin kalıyorsa günde alıp idman sonrası 1 ölçek toz ile bu eksiği kapatabilirsin.

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle yas bir yerde 15 diğer yerde 20 yazıyor. Gözünden kaçtı galiba.

Brhmcr gerekli açıklamaları yapmış. Günlük gerekli protein miktarını alıyorsan protein tozu almana gerek yok.

Ama benim gibi aksam 22.30 - 23.00 gibi antrenmanı tamamlıyorsan protein açığını toz ile kapatabilirsin.

Eger yeterince zamanım olsaydı protein tozu kullanmazdim.

3. gregory house

gregory house Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hm peki :d
    bilmiyorum ne kadar eksigim var dedigim gibi düzenli yumurtadan baska protein kaynagım yok ha diger yedigim şeylerde elbet vardır ama yumurta kadar düzenli yiyeedigim için :S bilmiyorum
    ayrıntılara takılmayalım
    ama dediginiz gibi benm antreman 22 00 da bitiyor 22 15 , 30 gibide evde oluyorum
    ne yapmalıyım sizce çünkü yatmadan 30 dk hadi diylim 1 saat önce yemek yemiş oluyorum içerigide yumurta lor ? sizce lmalı mıyım ama alıcagım 1 ayda olsa kullanırım ölmem ya bir şey degişmesse bırakırım kısacası

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Warrio diyet gibi yiyebilirsin. Ya da protein destekli IF gibi olabilir. Güçlü kahvaltı arada atıştırmalar, idman saatine kadar düzenli ama az karb alımı, idman çıkışı çok büyük bir öğün. Ama gerçekten büyük olmalı.

İşe yarar mı bilmiyorum hiç denemedim. İnternette aratabilirsin. İster 2 öğünde ister 7 öğünde, o ihtiyacın olan protein, yağ, karb miktarını alman lazım.

gregory house bunu beğendi.
  5. gregory house

gregory house Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz için teşekkürler
    benim sorunum anterman geç bitiyor ve geç saate agır bir yemek olmaz bu açıgı toz ile kapatırım diye düşünüyorum

6. gregory house

gregory house Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    güncel +9999999

Sayfayı Paylaş