protein barlar ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve rsxer tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    100 gr da 29 gr protein hem de hayvansal çok iyi ama fiyatı pahalı geldi bana 500gr 9 tl yani kilosu 18 tl. Bim de kaanlar lor var o da 500 gr fiyatı 2 45 (protein 19 gr o peynirde hem de yağı 1gr lightın yağı yaklasık 7-8 vardır) Tam yağlı kaşarın yağı zaten 23-28 markaya göre :D

Son düzenleme: 6 Ağustos 2010
  2. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0

aynen valla :)

3. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    protein bar cok rahat kullanılır arkadaslar. tozla ugrasmaktan bıktım acikcası. ayrıca insanın bazı zamanlar seker cukulata krizi geliyor, hergun en az 1 tane bar yiyince boyle bir krize girmiyorum. sonuc olarak bar sayesinde toz hazırla çalkala, sonra shakerı temizle.. vs isleriyle ugrasmiyorsunuz vede hayatınızdan tatlıyı cıkarabiliyorsunuz. size peak body pro50 protein barı oneririm.

4. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben animal alıcam.. içinde bir çok vitamin var. aynı animal pak gibi.. bunda protein tozu ve vitamin karışık. bi taşla iki kuş... yada gene universalin Hi-protein bar var.. 33 gr whey var içinde. protein tozunun bi ölçeğinde 23-24 gr olduğunu düşünürsek süper bi oran. geçen bi tane deneme fırsatım oldu brownilisini tadı fena değildi, gayet iyi.. tavsiye ederim

5. Mosquito

Mosquito Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    160 gram ton balığında 36 gram protein denmiş ama 160 gramın yağını süzünce 100 gr ton balığı kalmıyor mu? Yani ben hep 22 gram protein aldım diye hesaplıyordum?

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    protein tozu+b12 vit. olsa süper olur fazla protein alınca böbreklere yüklenmemiş olursun bahsettiğin supp. alırsan bol su iç derim hem daha iyi verim alırsın hem böbrekler yıpranmaz..

süzdürülmüş 104 gr fln yazıyo ayçiçek yağındada o kadar protein olmaz herhalde 22 gr doğrudur..

7. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    su her daim fazla almak gerek zaten.. bu içtiklerimi anca temizliyor börekler.. zavallı organcıklarım benim

8. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Protein barın faydası ve kullanışlılığı tartışılmaz ama pahalı da.Bir ara tükettim ama parası 15-20 gün sonra gözüme batmaya başladı :) Zaten bir ürün faydasının yanında, pratik bir kullanım sunduğu zaman doğal olarak da fiyatına yansıyor.

9. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    9*60gr Nutrıway Posıtrım protein bar 52Tl fiyat iyi mi? Bu arada bu marka amwayin uzantısı kalite yani, ama doğal ya tadıda iğrençtir kesin :D:D

10. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa

Taktın Amway ürünlerine :) Uygun fiyatı ama önce 9 tane yerine 1 tane alıp dene bence :)

11. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    bb den iyice araştırıp burda konuşsak olurmu arkadaşlar benim karşıma baya marka sayısı çıkıtı bb. com a girince
    kafam karıştı :/

12. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    takıntılımıyım neyim :D:D

Sayfayı Paylaş