PROTEİN TOZU BIRAKINCA NE OLUR ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve can3341 tarafından 20 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. can3341

can3341 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    YAKLAŞIK 3 AYDIR YAPIYORUM TOZ KONUSUNDA KARASIZ KALDIM FAKAT ŞİMDİ HARDLİNENİN 3MATRİX İ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ŞÖYLE BİR SORUNUM VAR BU TOZU SPOR HAYATIM BOYUNCA ALMAK ZORUNDA GİBİ HİSSEDİYORUM DOĞRU MUDUR YANLIŞMIDIR ? BU TOZU BIRAKINCA SARKMALAR VS GİBİ ŞEYLER DOLAŞIYOR YARDIMCA OLURSANIZ SEVİNİRİM

2. gungenir

gungenir Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Protein tozu dediğimiz ürün gıdalarda bulunan proteinin ayrıştırılmasıyla meydana geliyor. Yani bir ilaç yada sentetik bir kimyasal değil. Gıdalara nazaran artısı sindirimle vakit kaybetmediği için daha çabuk etki etmesi.
    Dolayısiyle öyle anormal sağlık sorunlar çıkarması olası değil. Tabi suyun bile hilelisini görebildiğimiz ülkemizde hileli, merdiven altı mamülü üretilen örnekleri hesaba katmıyoruz.

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ben mesela sadece antreman günlerimde takviye olsun diye kullanıyorum protein tozunu haftada 3 gün yada extra bir durum olunca mesela günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığım zamanlar kullanıyorum. bence her gün kullanmak zorunda da değilsiniz. günlük ihtiyacını karşılıyorsanız çok bir farkı olmaz ama eksik kalan günlerde güzel bir kurtarıcı olabiliyor. her gün kullanmak zorunda olsaydım son 2 3 ayda çok güzel gelişim yaşadım ölçü olarak genel olarak bütün bölgelerim iyi gelişti. kullanmadığım günleri var sayarsak hiç gelişim olmazdı o zaman. bir gıda takviyesi sonuçta ve ilaç değil bu sen kullanmasan bile günlük kalorini makronu aldığın taktirde kas kaybetmezsin.

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/threads/protein-tozu-hakkında-her-Şey.131409/

Yukarıdaki arama kelimelerini ya da aklınızdaki konuyu arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş