Pizzacıda çalışıyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gürman tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar şuanlık beslenmem şöyle boy yaş 18 boy 170 kilo 61

Sabah 10.00
    protein tozu ardından 2 yumurtalı lor peynirli dil peynirli omlet 1 dilim tam bugday ekmek
    İşe gidiyorum
    14.00 15.00 gibi
    100 gr tavuk göğsü 1 dilim tambuğday ekmek 200 gr yoğurt
    18.00 : 350 gr yoğurta 100 gr yulaf 1 muz ekliyip yedim bugun ama okadar iyi tadı yokdu biraz midem kalktı ama açtım pizzacıda çalışıyorum fakat pizza yerine böyle birşey tercih ettim göbeğimde yağ var öğünümüz 1 orta boy pizza ve ben ince kepekli sebzeli 3 malzemeli pizza yersem bu öğün yerine yogurt yulaf yani kilo verme şansım yokmu ya çünkü tadı güzel değil ince hamur kepekli sebzeli pizza yiyerek yağ yakamazmıyım antreman haftada 4 10 dakika koşu.
    21.00 Antreman
    22.30 Protein tozu yani antremandan sonra eve geliyorum 100 gram tavuk göğsü 200 gram yoğurt 1 dilim tam buğday ekmekle.

Bu beslenmeyi yeni yaptım fakat pizzacıda calışıyorum canım ister istemez pizza çekiyor 1 yıldır çalışıyorum ve 1 yıldır pizza yiyorum hergün kalın hamur ama ince kepekli yesem sebzeli sıkıntı çıkartırmı hergün yemekten bahsediyorum eritemezmiyim akşama kadar bide kuryeyim.

2. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yediğiniz pizzanın ne kadar karbonhidrat, protein ve yağ içerdiğini öğrendikten sonra genel beslenmenizle beraber hesaplarsanız çok sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş