Ne yapıcağımı bilmiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sengullkenan tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sengullkenan

sengullkenan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim forumda yeniyim başılığı yanlış yere açtıysam affola şidmi konumuza gelelim yaşım:17 boyum 182 kilom 77 vucüdüm yağlanmaya ve kilo almaya çok musait son 2 aydır vg yapıyorum şuan definasyona girip yağ yakmamı söyleyen insanlar ve bulk yapıp kilo aldıktan sonra yağ yakmamı söyleyenler var ne yapıcağım lütfen yardım edin

2. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Aynı sorunu bende düşündüm de, yağ yakıp kas yapmak daha zor yağ yaktıktan sonra da güç kaybediyorsun biraz.Önce büyü hocam bir güzelce 6-7 ay kas gelişimi yap düzgün ye düzgün çalış sonra 7-8 hafta definisyon düzeltir seni zaten

3. FuriousWind

FuriousWind Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bodybuilding
    Öncelikle ''definasyon'' dediğimiz dönemin hakkının verildiğini pek sanmıyorum. Öyle ki diyetinizdeki lapa pilav 40 gram ise 41 gram tarttığınızda tam 40 grama eşitlemeye çalışmak bana göre definasyon denilebilir.
    Boyuna göre zayıfsın diyebilirim. Ancak göremediğim için bir şey diyemem. Klasik bir bodybuilding tavsiyesi olarak büyü irileş, yaza doğru ''definasyon'' yaparsın.

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş