merhaba bana yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve beyzaaa tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. beyzaaa

beyzaaa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim foruma bugun üye oldum benim sorunumu yazıyorum hemen: .boyum1. 66 kilom 59 benim sorunum alt göbek var biraz ve kalçam küçük yani üstüm altıma göre daha güzel göğüs bölgem özellikle ben göbeğimi eritip kalçamı büyütmek istiyorum ilşad beyin bu konudaki yazılarını okudum ama ne yapcagıma karar veremedim bir türlü bana yardımcı olurmusunuz. . .kilomdan şikayetim yok aslında ben memunum yani tabi bilmiyorum sizce normalmi . neler nasıl yapmalıyım bana taviyeniz yada nerden başlamam gerekicegini söylermisiniz nasıl bir program izleyeceğimi söylermisiniz :rolleyes: göğüs 94 kalça 95 belim kalın 72 ve alt göbeğim var biraz .benim amacım kalçam üstüme göre küçük duruyor ve bu benim için çok can sıkıcı neler yapabilirim bana yardım edin

2. siskooo

siskooo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Neden kimse cevap vermemiş ya :) hemen hemen aynı olculerimiz var hemen hemen aynı göbek problemi sadece benim 90 75 100 civari olması lazım ölçülerimin :D bende kalça da allaha emanet :D bi umut biri bi cevap yazmıştır diye girdim ama nerdee. Sorun su ki ben kilomdanda memnun değilim herkes oo iyi Tam kararında derken ben aynaya bakınca yavru fil görüyorum. Neyse bakalim hadi senle yarışa girelim birbirimize gaz verelim kim daha önce verecek kilolari:)

Vodafone 785 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28

Squat öneririm . 1 gün arayla

4. AyçaDMRC

AyçaDMRC Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba :D öncelikle spor salonuna gidiyor musun veya düzenli olarak egzersiz yapıyor musun? vucudunun yağ-kas analizini yaptırmanı öneririm. kas eksiğin olup onun yerine yağ kütlesi de olabilir ve bu da seni oldugundan daha kilolu gösterir. kiloya hiçbir zaman aldanmamalısın, önemli olan aynadaki görüntündür. göbeğinden şikayetçi oldugunu yazmışsın bu konuda diyet yapman gerektiğini düşünüyorum ve diyet sonrasıda aldıgın karbonhidrat miktarlarına dikkat etmelisin. (öncelikle yağ-kas analizi yaptırmalısın. ne kadar yağ kütlesi eritmen gerektiğini öğrenmen için). güzel bir kalça için ise squat 3x15(ağırlıkla), donkey kicks 3x15(ağırlıkla) yapman kısa sürede etki edeceğini düşünüyorum.

stefan35 bunu beğendi.
  5. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar,
    Aslında istediğiniz şey tamamen oranlarla alakalı.Kalça ölçünüz küçük değil ancak şöyle olabilir; geriye doğru gelişmesini istiyor olabilirsiniz.Yağ oranınız baktırıp ona göre bir beslenme-antrenman programı yapabilirsiniz.Tabi kemik yapısı ve genler önemli.Vücut yapınızı kolay kolay değiştiremezsiniz.Beliniz inceldiğinde kalçanız da büyük durmuş olacak haliyle.Dediğim gibi yağ oranı yüksek olabilir.Ölçtürün derim.

wrestler bunu beğendi.
  6. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    tavsiyem squat yapın

7. Ironpump15

Ironpump15 Üye

Beğenileri:
    242