Karbonhidrat kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kriptex23 tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kriptex23

kriptex23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar body e başlayalı 1 hafta oldu.Karbonhidrat kullanmak istiyorum hocamda kullanmam gerktiğini söyledi bir 5-10 kilo eksiğim var.Bulunduğum ilde gainer satan firma yok benimde pek bilgim yok bu konuda malum yeniyiz.Hocam nitrofull un 5 kg lik gainerini kullanmamı öneriyor(180 tl).Bu hem pahalı geldi hemde biraz araştırdığım kadarıyla dandik bir ürün.HardLine bu ürüne göre iyimidir sizce.Veya bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir ürün varmıdır.Teşekkürler.

2. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    nitrofull satıyorsa muhtemelen elinde kalmıştır. 5 kiloya göre o fiyat diğer markalara göre cok cok ucuz ama almanı tavsiye etmiyorum. boy ve kilonu söylersen sana markadan çok gainerın gerekip gerekmediğini söyliyeceğim.

3. kriptex23

kriptex23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    boy 1,75 kilo 60

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Mümkünse 3 ay kadar supplement kullanma.

Olabildiği kadar doğal beslenmeye çalış. Gainer şu an senin için erken.

Tıkandığını, gelişemediğini düşündüğün noktada ek takviyeye başlarsın.

kriptex23 ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    bence gainere para verme. 3 ay doğal beslen 3 ay sonra whey protein ya da komplex proteine basla derim. arkadaşım da 62 kg 174 boyundaydı. 3-4 ay sonra 69 kg oldu. sana tavsıyem güzel bir beslenme programı ayarla kendine. listende mutlaka yulaf makarna pilav bulgur olsun. bunun yanında da mutlaka tavuk balık et yersin. günlük 200 gr karbo alcak sekilde gramajlarını ayarlarsın. bir arkadaşımda gainer kullandı ama sadece basen ve kalça kısmında birikti daha kötü oldu. İllaki alcam diyosan hardline orta snıf bir ürün alabilirsin. bana kalrsa doğal olarak yavas yavas yemyi arttır cunku ilerde gainer ile kilo alsan da yemek için iştahın olmuyor. mesela ben gecen seneye kadar 1 tabak pilav ile 1 gögüs eti yerken tıkanırdım iştahım yoktu ama şimdi 2 gogus 2 tabak pilav hatta yanında 1 tabak brokoli bile yiyebiliyorum :) ve cok iyi kilo aldım :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:21 ----------

uzun uzun yazana kadar benden önce özetlemişsiniz bile :d

kriptex23 bunu beğendi.
  6. kriptex23

kriptex23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    öğrenci evi olduğu için pek dengeli beslenemiyorum pilav makarna falan zaten öğrenci evinin vazgeçilmezleri ama yeterli olmuyor.Ek olarak kullanmayı düşünüyorum gaineri.Bu nitrofull u bazı siteleri 5 kg 60 tl ye satıyorlar var bir iş ama.En iyisi hardline kullanmak teşekkürler.

7. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Ben de ögrenciyim :) mutfak önceden ortaktı fakat biz mutfagı ayırdık yani herkesin alısverisi kendine. Ortak olunca diğerleri kızartma falan yapıyor ya da sbahları onlar 1 yumurta yerken ben 5-6 :) anlcagın hiç adil değil :d ben tüm gelirimi yemeklere yatırdım. inş yaza kadar güzel bir hacim kazanacagım.

Edit :
    Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür eder

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Kasım 2012
  8. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    dengeli beslenme sorununa care degil ki gainer... dengeli beslenip hala kilo alamayan kisiler icindir.

Sayfayı Paylaş