Gelişmiyorum !! :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ArdaFit tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba! Ben Arda 16 yasindayim Boy 185 Kilo 67. Uzun bir suredir sporla ugrasiyorum ama sanki hic gelişmiyorum. Aynanin karsisina vucuduma baktigimda yine ayni Ardayi goruyorun ve bu durum beni cok uzuyor. Gelismek icin ne yapmaliyim ?

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    İyi bir idman,uyku,beslenme

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    gelişimin iki göstergesi olur kilo artışı ve ölçülerdeki artış. eğer kilon sabitse ve ölçü almıyorsan vücut geliştirme açısından gelişim yoktur demektir. yediğin kalori miktarını artır , aynı zamanda çalışmalarını ağırlaştır.

4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar size belki cok garip gelicek ama benim en buyuk sorunum ve spora baslamaktaki en buyuk amacim gouslerimdi. Doktora gittim jjnekomasti değilmis ama yinede memem var ve bu benim ozguvenimi cok dusuruyor ve hic gelismediklerini hissediyorum. Doktorlar sporcular duzgun bir antrenman prog ve beslenme ile gecer diyor ama bilemiyorum. Sanki hep memem olucak ve sıska bir cocuk olucakmisim gibiyim. Ozel olarak verebileceğiniz tavsiyeler varmi veya konusmak isterseniz herhangi birsey soyleyin ?

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş