Forumda doktor var mı?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 1 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu tip bir konu açmak serbest mi bilmiyorum da,doktor vs varsa özel bir soru sormam gerekiyor.
    Anlayışınıza sığınıyorum.
    Teşekkür ederim.

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ebben

kendisi doktor sanırsam en son 19 Kasım'da girmiş foruma istersen ona danış

3. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    atakan_irreversbıl la ben de tıp öğrencisiyiz.Ben 4. sınıfım atakanı bilmiyorum

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumda daha öncede özel sorular soruldu sağlık anlamında..isterseniz mevcut soruları bir inceleyin sizinki çok mahrem değilse burda sorun herkes öğrensin..

5. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Neyse o zaman buradan açık olarak soruyum.Çok mahrem değil ama ne biliyim utandım işte.
    Body building e başlayalı 5 ay oldu.İlk ayda 4-5 kere,sanırım aşırı zorlamadan,çok az idrar kaçırır gibi hissettim.Fakat,anında soyunma odasına gidip kontrol ettiğimde ise bir şey olmadığını,sadece idrar kaçırır gibi hissettiğimi gördüm.Yani idrar kaçırır gibi(ya da şöyle diyim,zevk suyu akar ya,onun gibi bir his) hissediyorum,ama sızıntı vs yoktu.
    Sonra yaklaşık 2.5-3 ay böyle bir şey olmadı.
    Fakat havaların soğumasıyla tekrar olmaya başladı.Yani %90 zevk suyu vb akıyor gibi hissediyorum ama bir şey yok.
    %10 ise,zorlanmadığımda veya zorlandığımda farketmiyor,antreman sırasında çok az,belki 1 damla belki daha az idrar akıyor bazen.Tekrar ediyorum hatta zorlandığımda değil,salonda setler arasında dinlenirken vs.
    Gelelim halı sahaya.
    Halı saha maçlarından sonra da(ilginçtir maç biter bitmez-maçtan 5-10 dk sonra) 2-3 damla idrar akıyor.Ama ilginçtir maç esnasında,oyun oynarken değil de,maç bitince,hareket,koşma biter bitmez oluyor bu.Fakat bu sıkıştığımdan değil,idrarımı yapmaya çalışıyorum-çok az,ıkınarak zor yapıyorum.Fakat ilginç bir şekilde,yani idrar yapmaya ihtiyacım hiç yokken maçtan sonra 1-2 damla akıyor.:eek:
    Günlük yaşamı etkilediğinden ya da rahatsız ettiğinden değil ama bir problem olma olasılığına karşı yardım istiyorum sizlerden.
    Prostat aklıma geldi,araştırdım ama;
    Ben günde toplam en fazla 3 ya da 4 kere tuvalete gidiyorum.
    Gece uyurken hiç gitmiyorum.Yani böyle de prostat olmaz sanırım.
    Bu his(zevk suyu akması gibi) metroda,otobüste,evde oluyor ama(evdeyken anında kontrol ediyorum),yukarıda da dediğim gibi,akıntı yok.
    Akıntı olmadığı halde neden cinsel organımın ucunda böyle akıntı hissi oluyor onu da anlamış değilim.
    İlgileriniz için şimdiden ÇOK teşekkür ederim.
    Yaşım 18 bu arada.

6. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Bel soguklugu nu duydunuz mu ? Doktor degilim ama sizinkilere benzer belirtileri olunca aklima geldi. Fakat cinsel yolla bulasiyormus.

Belirtileri ise şu şekilde:
    *Erkeklerde meni akıntısına benzer bir akıntıyla beraber idrar yaparken yanma hissi ve sık idrara çıkma. Bazı durumlarda belirtiler ortaya çıkmayadabilir. Genel kontroller bu yüzden çok önemli.

http://www.hafif.org/yazi/bel-soguklugu-ve-ondan-kurtulmanin bu adreste daha ayrintili anlatiyorlar. Gecmis olsun

7. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyi de;
    _Bende spor esnasında ya da sonra oluyor.
    _Bunun dışında hiç akıntı olmuyor,sadece his,akıntı var mı diye kontrol ediyorum ama yok.Yani penisimin ucu nemlenmiyor bile,ama dediğim gibi halı saha maçından sonra oluyor.
    _Hiç cinsel ilişkiye girmedim.
    _BB'ye başladıktan sonra olmaya başladı.
    _Spor yapmadığım,evde dinlenerek geçirdiğim hafta sonlarında hemen hemen hiç olmuyor,bu akıntı hissi.
    _İdrarda yanma ve sık idrara çıkma yok.Günde 3,belki 4 defa idrara çıkıyorum.

8. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    bahsettiğin akıntı prostatın kendi akıntısı gibi duruyor. prostat dokusunun kendine ait sıvı yapma özelliği var. ejakulason esnasında bu sıvıda gelen spermle birleşir. senin boşalma gibi hissetmen bu sebepten. devamlı olmaması, ağrı ve akıntı olmaması kötü bir tanıdan uzaklaştırıyor. en doğru tanı ve tedavi için bir üroloji uzmanına gitmeni öneririm.

9. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    zuhrevi hastaliklar sakaya gelmez iyi bir dr a gorun derim

10. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53

Doğru..Hatta bu büyük abdestinizi yaparken ıkınırken penisinizden beyaz bi akıntı gelmesi şeklinde olur çoğu zaman.Prostatın kendi sıvısı bu.Tamamen normal bir olaydır.Bodydede olan olay budur.Bir tedavi aramanıza gerek yok.Hastalık değil çünkü :)

11. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    prostatın kendi sıvısı ..banada oluyor ara sıra sızlama tarzı birşey hastalık belirtisi degil.

12. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet dediğiniz gibiymiş.
    İnternette araştırınca,boşalma sayısı artarsa bunun ortadan kalkacağı yazıyordu bir yerde.
    Öyle de oldu.
    Malum body building+okul+evin boş olmaması sebebiyle o tip işlere pek zaman kalmıyor.
    Fırsatını bulup 3 gece arka arkaya boşalınca gerçekten de 3 gündür olmuyor bahsettiğim şeyler.
    İlgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar.
    Çalışmaya devam.bench_O

Sayfayı Paylaş